Pegasus Personel Alımı Yapacak 2016

Pegasus Havayolu Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirecek. İşte alım yapılacak olan pozisyonlar ve detayları.

Pegasus Personel Alımı Yapacak 2016
Pegasus Havayolu Şirketi her sene büyüme oranını artırmaya devam ediyor. Bilindiği gibi ülkemizde havayolu taşımacılığı her sene artmakta ve şirketler yeni filolar alarak seferlerini artırmaya çalışmaktadır. Her ne kadar firmalar pilot alımında zorluk çekiyor ve personel bulamıyor olsa da diğer pozisyonlar için çok sayıda ilan verilmeye devam ediyor. Pegasus Havayolu Şirketi resmi sitesinde bulunan ilanlar bölümüne eklediği pozisyonlar ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Pegasus Havayolu Şirketi yayınladığı bildiri ile lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı gerçekleştirecek. Lise mezunu olarak IFE sistem teknisyeni, lisanslı uçak teknisyeni, teknik depo elemanı, operasyon sorumlusu, misafir hizmetleri departmanı, uçak teknisyeni, ekip tahsis uzman yardımcısı, apron memuru, atölye teknik memuru, lisanslı yapısal uçak teknisyeni, atölye elektrik teknisyeni, mekanik-hidrolik teknisyeni, kabin teknisyeni, engelli personel, bagaj destek elemanı için personel alımı gerçekleştirilecek. Aynı zamanda yine Pegasus Havayolu Şirketi önlisans ve lisans mezunu personel alımları da gerçekleştirecek. Bu pozisyonların hangileri olduğunu ve niteliklerin ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen aşağıda ki linki takip edebilirsiniz. Lise mezunu pozisyonlarına başvurmak için de aşağıda sunmuş olduğumuz linki kullanabilirsiniz.

//www.yenibiris.com/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-is-ilanlari?mod=detay&firma=16768&frm=12257
Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2016, 08:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 5 yıl Önce

Acil is ariyorum

Hicran koç
Hicran koç - 4 yıl Önce

İşe ihtiyacım var kayseri 0507 718 59 31 yardımcı olursanız sevinirim

Burcu özbay
Burcu özbay - 4 yıl Önce

İki yıllık sağlık kurumları işletmesi mezunuyum halen açıköğretim işletme dördüncü sınıf öğrencisiyim istanbul bostancıda ikamet ediyorum 1993 doğumluyum

Kübra
Kübra - 4 yıl Önce

Lise mezunuyum fakat önlisans okuyorum iş arıyorum

Mehmet cil
Mehmet cil - 4 yıl Önce

4 yılık işletme mezunuyum lisans için hangi kadro var başvuru ne zaman

Şule Altunel
Şule Altunel - 4 yıl Önce

İşletme lisans sosyal hızmetker onlısans mezunuyum hangı pozısyona başvuru yspsbılırım Samsun da ıkamet edıyorum

Zekiye paşalıoğlu
Zekiye paşalıoğlu - 4 yıl Önce

On lisans halkla ilişkiler 2.sinif Kadıköy belediyesi personeliyim 0538 232 49 35

Hülya Çetin
Hülya Çetin - 4 yıl Önce

Ticaret meslek lisesi mezunuyum muhasebe ve finansman bölümünden halen adalet myo aöf devam etmekteyim müşteri temsilcisi belgesi işaret dili belgesine sahibim ve firmanıza uygun görülen departmanda gö rt ev almak istiyorum iletişim adresim eftalya7180@gmail.com