Pegasus Hava Yolları Ön Lisans Mezunu Memur Alıyor

Pegasus Hava Yolları Memur Alıyor.Pegasus hava yolu şirketi çeşitli kadrolarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.Başvurular hakkında bilgiler sitemizdedir.

Pegasus Hava Yolları Ön Lisans Mezunu Memur Alıyor

Türkiye’de faaliyet gösteren sayılı hava şirketinden biri olan Pegasus Hava Yolları personel açığının bulunduğu pozisyonlara alım yapacağını açıklamıştır. Bu doğrultuda yayınladığı ilanda misafir hizmetleri memuru alımı yapacağı yer almakta olup bu kadro kapsamında 1 adayın istihdam edileceği açıklanmıştır. Adayların ilgili pozisyon için istenen şartları sağlaması gerekmekte olup bu şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

  • Adayların en az ön lisans mezunu olmaları,
  • Yoğun ve tempolu çalışmanın yanı sıra aynı zamanda vardiyalı çalışma sisteminde de sorunsuz bir şekilde çalışacak niteliğe sahip olmaları,
  • Çok iyi derecede İngilizce bilmeleri (Tercihen ikinci dil yetisi olması),
  • Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanmak,
  • İnsan ilişkilerinde iyi olmanın yanı sıra iletişimi kuvvetli olmak,
  • Sorumluluk sahibi olmak ve takım çalışmasına uyum sağlayabilmek şartları ilgili pozisyon için aranmakla birlikte ilanlarda herhangi bir deneyim şartı da aranmadığı belirtilmiştir.

Adayların istihdam edileceği yer Pegasus Havayolları’nın da faaliyet gösterdiği Adnan Menderes Havalimanı olup burada Yer İşletme Direktörlüğü bünyesinde görev alacaktır. Adayların görev tanımı arasında havalimanına yapılacak check-in kontrolü yapma, boarding uygulaması, kayıp eşya biriminde görev alma, arrival, bilet satışı gerçekleştirmek gibi görevleri gerçekleştirmek şeklinde yer almaktadır.

İlgili ilan bilindik bir kariyer sitesinde yer almakta olup başvurular online olarak gerçekleştirilecektir. İlana ulamak ve online başvuru yapmak için linki tarayıcıya kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-misafir-hizmetleri-memuru-izmir-2326103

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 09:04
YORUM EKLE