Pegasus Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Hava Yolu ulaşımın baş şirketlerinden biri olan Pegasus açıklamış olduğu bildiriye göre kendi bünyesi içerisinde çalışacak personel alımı yapıyor. Bizlerde sizler için yapılacak personel alımı detaylarını sizler için derledik..

Pegasus Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Hem uluslararası hemde yurt içi pek çok yere ulaşım sağlayan Pegasus dünya çapında isim oluşturmaktadır. Pegasus her geçen gün sefer sayılarını arttırmak ile birlikte şuanda İstanbul'a açılacak 3. Yeni Havalimanıyla birlikte kendi şirket bünyesin yatırımlarına devam ederek daha da büyüyen Hava Yolu şirketi konuma gelmesi hedefidir. Bu hedef doğrultusunda kendi bünyesine pek çok personel alımı yapılacağı açıklnadı.

BAŞVURU YAPACAK OLAN ADAYLAR

Pegasus Hava Yolu Taşımacılığı şirketi kendi bünyesinde çalıştırmak üzere pek çok pozisyon için personel alımı yapılacağını açıkladı. Açıklanan bildiriye göre Pegasus çatısı altında çalışacak adayların en az ilkokul mezunu olması, sorumluluk sahibi ve işine saygılı şekilde davranması, kılık kıyafeti düzgün olması, ingilizce bilmesi, akıcı ve düzgün konuşabilmesi ve karşısındaki kişiyle iyi ilişkiler kurması gibi genel şarlar sizlerin iş başvurusu yapmanız için yeterli olacaktır.

BAŞVURU YAPILACAK POZİSYONLAR

Pegasus kendi bünyesinde personel ihtiyacı olan departmanlara yeni personel alınacağını açıklamıştı. Personel alımı yapılacak olan pozisyonlar şu şekildedir; " İş Sağlığı Güvenliği, Çevre Mühendisi, Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı, Engelli-Ofis Destek Elemanı, Tecrübeli Kabin Memuru, Teknik Satın Alma Memuru, Kargo Satış Pazarlama, Rezervasyn Alım Uzmanı, Yükleme İşçisi, Sistem Mühendisi" pozisyonlarına persoenl alımı yapılacğaı açıklandı.

Pegasus bünyesinde çalışmak isteyen adayların Kariyet.net sitesinde arama motoruna Pegasus Personel Alımı yazdıkları taktirde kendi sistem bilgileriyle başvuruda bulunabilmektedirler. 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 07:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
TACETTİN BAYAKIR
TACETTİN BAYAKIR - 2 yıl Önce

Selamün aleyküm öncelikle hayırlı cumalar dilerim İŞ başvurusu için katılımda bulunmuş tum