Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Sivil Savunma Personeli ve Mühendis Alımı Yapıyor

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesine Sivil Savunma Uzmanı ve Mühendis alımı gerçekleştirecek. işte detaylar.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Sivil Savunma Personeli ve Mühendis Alımı Yapıyor

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 01 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirecek. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesinin duyurusuna göre, 3. dereceden 1 adet Sivil Savunma uzmanı ve 5. dereceden 1 adet Makine Mühendisi alacak. Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için aranan nitelikleri tamamen taşımaları mecburidir.

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi alım yapacağı Sivil Savunma Uzmanı kadrosu için adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/A maddesi kapsamında sivil savunma uzmanı kadrosunda çalışıyor olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmuyor olmak, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 68. maddesinin B bendinde belirtilen hizmet şartlarının taşımak ve Hakkında süren veya aleyhinde sonuçlanmış idari ve adli soruşturma bulunmamak şartları aranmaktadır. Mühendis kadrosu için ise, Kamu Kurumlarında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesi kapsamında mühendis (makine mühendisi) kadrosunda çalışıyor olmak, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olup, Mühendis kadrosunda en az üç yıl çalışmış olmak ve askerlik şartı aranacaktır. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 18 Ağustos 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fakıuşağı Mahallesi Karacaoğlan Yerleşkesi Personel Daire Başkanlığı 80000 Merkez / OSMANİYE adresine yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE