Orman ve Su İşleri Bakanlığı SUEN Personel Alım İlanı Yayımladı!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı SUEN bünyesindeki personel eksikliği için proje kapsamında sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu! İşte detaylar.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı SUEN Personel Alım İlanı Yayımladı!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı 13 Haziran 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı Proje kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu. Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı yürütülen projede görevlendirilmek üzere 29 haziran 2017 tarihinde yapılacak olan mülakat ile 1 adet proje Elemanı ve 1 adet Yardımcı proje elemanı olmak üzere sözleşmeli personel alacak. 

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı alım yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir durumu olmamak, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, son başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık durumu olmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca bu genel nitelikler dışında adaylardan her kadro için özel nitelik aranmakta olup bu detaylara ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz. 

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 20 Hziran 2017 tarihine kadar mesaii saati biimine kadar, Türkiye Su Enstitüsüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurusu onaylanan adaylar ise 26 haziran 2017 tarihinde Orman ve Su İşleri Bakanlığı Türkiye Su Enstitüsü Başkanlığı tarafından yapılacak olan mülakata katılabilecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet baki
mehmet baki - 3 yıl Önce

hay Allahım ya 1 proje elemanı ve 1 tane yardımcı proje elemanı ve süreli iş belli kişilere çıkmış süreli bir ilan çok belli bişe yok abartmayın bu kadar diğer bakanlıklar binlerce sözleşmeli eleman alıyor bizim bakanlığa bak şaka gibi..!!!