Orman Genel Müdürlüğüne İptal Edilen Orman Mühendisi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğüne yapılacak olan orman mühendisi alımları için açıklanan ilan iptal edilmişti. Yenilerek yeniden açıklanması beklenen ilan için son gelişmeleri aktarıyoruz

Orman Genel Müdürlüğüne İptal Edilen Orman Mühendisi Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İptal edilen Orman Genel Müdürlüğüne personel alımı yeniden ne zaman yapılacak?

Orman Genel Müdürlüğüne yapılacak olan orman mühendisi alımları için açıklanan ilan iptal edilmişti. Yenilerek yeniden açıklanması beklenen ilan için adaylar yeniden ilanın yayımlanan alımların başlamasını istemekteler.

OGM MEMUR ALIMI;

2018 KPSS puanına göre yeniden yapılması beklenen Orman Genel Müdürlüğü personel alımında mühendis kadrosundaki alımlar için 10 binden fazla aday ilan açıklanmasını beklemekte. Sosyal medya üzerinden seslerini duyuran adaylar işin olsa sitesi üzerinden de çok sayıda mesaj iletmekteler. 29 Ağustos tarihinde iptal edilen ilanda 50 adet orman mühendisi alımı 22 adet ise muhafaza memuru alımı yapılması planlanmıştı. Türkiye genelinde 9 ilde, Bursa 3, Bilecik 3, Ordu 3, Kastamonu 3, Sinop 3, Muğla 3, Bartın 2, Karabük 2, kişi alınması planlanmıştı. Yeni alımlarda hangi ilden ne kadar alım yapıalcak belli olur olmaz bilgilendireceğiz. 

İşin olsa mobil uygulaması için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 10:16
YORUM EKLE