Onurair Personel Alımı Yapıyor (Açık İş Pozisyonları)

Onur Air personel alımlarına devam ediyor. 1992 yılında Türk havacılık sektörüne giriş yapan Onur Air 2019 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Alımlar ile ilgili Tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz.

Onurair Personel Alımı Yapıyor (Açık İş Pozisyonları)

Türkiye'nin en büyük havayolu firmaları arasında yer alan Onur Air personel alımlarına devam ediyor. 1992 yılında Türk havacılık sektörüne giriş yapan Onur Air 2019 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Alımlar ile ilgili Tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz. Onur Air bugünlerde 22 uçakla filosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Ülkemizde EN9110:2010 kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip olan tek firma olmayı başaran Onur Air 2003 yılından bu yana uluslararası uçaklar yapan firmalar ile anlaşma sağlamış durumda. Türkiye’nin farklı yerlerinde açık pozisyonlarda eleman arayışına devam eden Onur Air kariyer net Sitesi üzerinden başvuruları kabul ediyor.

BAŞVURU VE BAŞVURU ŞARTLARI

Onur Air iş ilanları kariyer Sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitenin arama kısmına Onur Air yazarak arama pozisyonlarını bulabilirsiniz. Alım şartlarında ise açık olan pozisyonlara göre alım şartları farklılık göstermektedir. Uçuş yapılacak bölgelere göre yabancı dillerde değişiklik istenebilir özellikle uluslararası uçuşlarda görev alanlar için yabancı dil bilme zorunluluğu vardır.

Kabin memuru alımlarında fiziksel özellikler istenmektedir. Kadınlar için 1.60 – 1.80 boylarında olmak erkeklerde 1.70 – 1.90 boylarında olmak ve kilo boy orantısına sahip olmaları istenmektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ        

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE