Onurair Personel Alımı Yapıyor (Açık İş Pozisyonları)

Onur Air personel alımlarına devam ediyor. 1992 yılında Türk havacılık sektörüne giriş yapan Onur Air 2019 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Alımlar ile ilgili Tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz.

Onurair Personel Alımı Yapıyor (Açık İş Pozisyonları)

Türkiye'nin en büyük havayolu firmaları arasında yer alan Onur Air personel alımlarına devam ediyor. 1992 yılında Türk havacılık sektörüne giriş yapan Onur Air 2019 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Alımlar ile ilgili Tüm detayları haberimizde bulabileceksiniz. Onur Air bugünlerde 22 uçakla filosu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Ülkemizde EN9110:2010 kalite ve Standardizasyon Belgesi'ne sahip olan tek firma olmayı başaran Onur Air 2003 yılından bu yana uluslararası uçaklar yapan firmalar ile anlaşma sağlamış durumda. Türkiye’nin farklı yerlerinde açık pozisyonlarda eleman arayışına devam eden Onur Air kariyer net Sitesi üzerinden başvuruları kabul ediyor.

BAŞVURU VE BAŞVURU ŞARTLARI

Onur Air iş ilanları kariyer Sitesi üzerinden yapılmaktadır. Sitenin arama kısmına Onur Air yazarak arama pozisyonlarını bulabilirsiniz. Alım şartlarında ise açık olan pozisyonlara göre alım şartları farklılık göstermektedir. Uçuş yapılacak bölgelere göre yabancı dillerde değişiklik istenebilir özellikle uluslararası uçuşlarda görev alanlar için yabancı dil bilme zorunluluğu vardır.

Kabin memuru alımlarında fiziksel özellikler istenmektedir. Kadınlar için 1.60 – 1.80 boylarında olmak erkeklerde 1.70 – 1.90 boylarında olmak ve kilo boy orantısına sahip olmaları istenmektedir.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ        

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER