Onur Air 250 Personel Alacak

Onur Air kurumsal kimliği ile verdiği ilan sayfalarında toplam 250 kişiye istihdam vereceğini açıkladı. Adaylardan ücret alınıp kurs verilecek daha sonrasına %100 istihdam sağlanacak

Onur Air 250 Personel Alacak
Onur Air uçak taşımacılığı konusunda oldukça bilinir bir firmadır. Söz konusu firma personel alımlarına yenisini ekledi ve yapılan açıklama ile 250 personele istihdam sağlanacağı belirtildi. Ancak personel alımlarda Onur Air farklı bir yol izlemeyi tercih etti ve adayların önce kursa tabii tutulmasını ardından istihdam sağlanmasına karar verildi. Işık Üniversitesi ile ortak çalışılacak konuda adayların söz konusu personel alıma başvurması için 6 bin 500 lira ücret ödemesi gerekecek. Onur Air ile Işık Üniversitesinden kurs görecek olan adaylar kursun bitmesi ile %100 istihdam sağlayacak. Kurs verilmeden önce adaylara mülakat yapılacak.

Hangi Pozisyonlarda Personel Alınacak

Onur Air personel alımı yapacağını açıkladı. Peki hangi pozisyonlara personel alınacak.

Host
Eleman
Sorumlu Yardımcı
Hostes
Yukarıda adı geçen pozisyonlara Onur Air'de istihdam etmek üzere personel alınacak.

Kimler Başvurabilir

Onur Air bünyesinde istihdam etmek üzere 250 personel alımı yapacağını duyurdu peki hangi bu pozisyonlarda çalışmak için kğimler başvurabilir.
18 - 29 Yaş arasında Olmak
İyi Seviyede İngilizce Bilmek
Erkek Adaylar İçin İkinci Bir Dil Daha Bilmek
En Az Lise Mezunu
Diksiyonu Düzgün
Fiziği Orantılı (Boy-Kilo)

Yukarıda adı geçen niteliklere uyan kişiler Onur Air'de istihdam etmek üzere başvuru yapabilecek.  Kadrolara müracaat etmek isteyen adaylar Onur Air firması ile görüşmesi gerekmektedir.

YORUM EKLE