OGM ( Orman Genel Müdürlüğü ) 46 Orman Mühendisi Başvuru Ekranı Açıldı!

Orman Genel Müdürlüğü geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için 46 kişilik kadro ile orman mühendisi alımı yapacağını ilan etmişti. Başvurular başladı ve başvuru ekranı açıldı.

OGM ( Orman Genel Müdürlüğü ) 46 Orman Mühendisi Başvuru Ekranı Açıldı!

Orman Genel Müdürlüğü 17 Aralık 2019 tarihinde yayımladığı ilana göre bünyesine orman mühendisi alımı yapacağını ilan etmişti. Bu bağlamda yayımlanan ilana göre başvuruların 14 Ocak 2019 tarihinde başlayacağı açıklanmıştı. Başvuru ekranı OGM ( Orman Genel Müdürlüğü ) tarafından açıldı ve işin olsa ekibi olarak sizlerle detayları paylaşıyoruz.

BAŞVURU ŞATLARI NEDİR?

Orman Genel Müdürlüğü farklı illerde olmak zere toplamda 46 kişilik kadro ile orman mühendisi adaylarından, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarından, Orman Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve bunu tam teşekküllü sağlık kurum ve kuruluşlardan sağlık raporu almak.

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILACAK?

BAŞVURULAR BAŞLADI:

Orman Genel Müdürlüğü 46 orman mühendisi alımı başvuruları 14 ocak 2019 tarihi itibari ile başladı ve adaylar haberimizin devamındaki bağlantıdan başvuru adresine ulaşabilirler. Buna göre adaylar başvurularını en geç 25 Ocak 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, //isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresindeki başvuru formunun adaylar tarafından doldurulması suretiyle çevrimiçi (online) olarak alınacaktır.

İlanın Tam Metni

BAŞVURU ADRESİ

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 23:58
YORUM EKLE