Ocak Ayı Bitmeden Yeni İlanlar Açıklandı 40 Bin 262 Personel Alımı!

Türkiye genelinde personel alım ilanları açıklayan İŞKUR'un Ocak ayı bitmeden yeni ilanlar açıklayarak 30 ocak tarihi itibari ile işçi, memur ve personel kadrolarında 40 Bin 378 alım yapılacak. Başvuru şartları ve en çok alım yapılan pozisyonlar haberimizde..

Ocak Ayı Bitmeden Yeni İlanlar Açıklandı 40 Bin 262 Personel Alımı!

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu ve özel firmalara yapılacak personel alım ilanlarında artış yaşanıyor. 2019 Ocak ayının son günlerinde yeni eklenen ilanlar ile birlikte İŞKUR üzerinden 40 Bin 378 işçi memur ve personel alımı yapılacak.

FİRMALARA VE KAMUYA 40 BİN 262 PERSONEL ALIMI;

İŞKUR üzerinden açıklanan TYP alımları, iş başı eğitim programları ve kamu memur alımı, kurum dışı kamu işçi alımları mesleki eğitim kursları girişimcilik eğitim programları engelli istihdam programları ile milli istihdama önemli katkı sağlanmaya devam ediyor. Özel firmalar ile iş arayan vatandaşların bir araya platform haline gelerek, hizmet birimlerinde meslek danışmanlarının iş arayanlara öncülük etmesi ve uygun eğitime uygun iş ve meslek edinmeleri artması artarak devam etmekte yeni açıklanan ilanları da işin olsa ekibi olarak aktarmakta, adaylara duyurmaktayız. 2019 Ocak ayında en çok alım yapılan meslekleri açıklamak gerekirse; En çok genel beden işçisi kadrosunda personeller alınacak. Diğer alımlarda satış danışmanı, garson, temizlik görevlisi, makineci, reyon görevlisi, kasiyer kadrolarında çok sayıda alımlar yapılacak. 30 Ocak tarihi itibari ile bu alımların sayısı ise şu şekilde;

EN ÇOK ALIM YAPILAN KADROLAR HANGİLERİ;

İşçisi (Genel) 6 Bin 716
Satış Danışmanı Uzmanı Bin 826
Garson - Servis Elemanı Bin 672
Temizlik Görevlisi Bin 666
Makineci (Dikiş) Bin 618
Reyon Görevlisi 952
Kasiyer 903

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 809
Konfeksiyon İşçisi 730
Dokuma Konfeksiyon Makineci 664
Büro Memuru (Genel) 608
Ön Muhasebeci 492
Güvenlik Görevlisi 442
Şoför-Yük Taşıma 409
Proses İşçisi 399

BAŞVURU ŞARTLARI NELER;

Adayların başvurularda en az 18 yaşını tamamlamış olmaları ve 19 yaşından gün almış olmaları gerekmektedir. Buna göre kamu eğitim düzeyinde en az okur yazar, lise ve lisans mezunu olmaları başvuruda istenilen sertifika programlarına sahip olmaları, başvuru özel şartlarını taşımaları gerekmektedir. İlanlara erişim için işkur portalı üzerinden giriş yapmak ve ilanları alfabetik olarak sıralamak son olarak ilan detaylarını incelemek gerekmekte, başvuru şartlarına uygun olan kadrolar için internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. İŞKUR açık iş ilanları sayfasına erişmek için: //bit.ly/2G8Giij

Yayımlanacak personel alımı ilanlardan anında haberdar olmak için sosyal medya siteleri üzerinden bizi takip edebilir ve İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, 08:33

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE