O İlde MEB ve Belediye Başkanlığına 400 Personel Alımı Yapılıyor!

O ilde personel alım ilanları İŞKUR üzerinden ilan edildi. Geçici süreli olarak istihdam edilecek olan personellere alımlar devam ediyor. 4 Ocak tarihine kadar başvuru yapılabilecek olan alımlar Belediye Başkanlığı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevlendirilecek.

O İlde MEB ve Belediye Başkanlığına 400 Personel Alımı Yapılıyor!

İŞKUR üzerinden kamu kurumlarına çok sayıda personel alım başvuruları devam ediyor. 2 Ocak tarihi itibari ile Türkiye genelinde işçi personel ve memur kadrolarında görevlendirilmek üzere 663 ilan bulunuyor. Bu ilanların yanı sıra TYP ilanları da açıklandı. Bilindiği gibi TYP alımlarında personeller kamu kurumlarında geçici olarak istihdam edilmekte.

BELEDİYE VE MEB TYP ALIMI;

Toplum Yararına Programı kapsamında Tunceli Merkezde bulunan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediye başkanlığının Çevre temizliği ile bakım onarım ve temizlik uygulama alanlarında görevlendirilecek olan personeller için ilanlar İŞKUR üzerinden açıklandı. Son başvuru süresi ise 6 Ocak tarihinde tamamlanacak.

Tunceli belediye Başkanlığı 270208 TYP No ile Tunceli Merkezde personel görevlendirecek. Adayların 167 gün görevlendireceği alımlarda günlük çalışma süresi 9 olarak açıklandı. Bu alımda 20 kişi istihdam edilecek. Başvurular 6 Ocak tarihinde tamamlanacak. 7 Ocak tarihinde liste yöntemi ile adaylar tespit edilecek. Ayrıntılar için tıklayın

Tunceli ilinde yapılacak diğer alım ise İl Milli Eğitim Müdürlüğüne olacak. Tunceli'de Atatürk mahallesi Elazığ Yolu üzerinde bulunan MEB Müdürlüğüne 380 katılımcı personel görevlendirilecek. Adaylar toplamda 167 gün istihdam edilecek. Günlük olarak 9 saat çalıştırılacak. 15 Ocak tarihinde başlanacak olan görev 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. Başvurular için son gün 6 Ocak 2019 Detaylar için tıklayın

Diğer personel alımlarından anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 21:47
YORUM EKLE