Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliği için boşta bulunan 1 pozisyon için alım yapacak. İşte başvuru şartları.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliği için sözleşmeli olarak personel alacak. Duyuru 07 Haziran 2017 tarihinde yapılmış olup, Necmettin Erbakan Üniversitesi boşta bulunan avukat kadrosu için 1 kişi alım yapacak. Adaylar başvuru yapabilmeleri için, Hukuk Fakültesi mezunu olmak. Avukatlık ruhsatına sahip olmak. (Belgelendirmek kaydıyla) 8 yıllık mesleki tecrübesi bulunmak. (Belgelendirmek kaydıyla) Kamu İhale Hukuku, Tüketici Hukuku ve İş Hukuku alanlarında eğitim almış olmak ve bununla birlikte aşağıda verilen nitelikleri taşımak zorundadır. 

ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Necmettin Erbakan Üniversitesi alım yapacağı avukat kadrosu için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek hal durumu olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerlik ile ilgisi bulunamamk, yapılacak olan güvenlik araştırması ve arşiv incelemesinde olumlu sonuç alabilmek, Avukat (Kısmi Zamanlı) pozisyonu için KPSS şartı aranmadığından, birden fazla başvuru olduğu takdirde mülakat yapılacaktır.

Adaylar yukarıdaki nitelikleri taşıdıkları dahilinde, başvurularını en geç 22 Haziran 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular istenilen belgeler ile birlikte Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi İnsan Kaynakları biriminden temin edilecek başvuru formunu doldurarak şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE