Namık Kemal Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu

Namık Kemal Üniversitesi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 17 kişilik en az lise mezunu kamu personeli alımı yapıyor. Başvurular sona eriyor.

Namık Kemal Üniversitesi 17 Kamu Personeli Alımı Sona Eriyor! En Az Lise Mezunu

Henüz 11 senedir eğitim faaliyetlerine devam eden yeni üniversiteler arasında yer alan Namık Kemal Üniversitesi açık pozisyonları için yıl içerisinde kamu personeli ve akademik personel alımları gerçekleştirmektedir. Namık Kemal Üniversitesi'nin memur ile personel alımı ilanları Rektörlük tarafından hazırlanmakta olup Devlet Personel Başkanlığı duyurular bölümü aracılığı ile kamuoyuna ilan edilmektedir.

Namık Kemal Üniversitesi tarafından geçtiğimiz haftalarda hazırlanan ilan kamuoyuna duyuruldu ve toplam 17 kişilik en az lise mezunu kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Buna göre toplam 17 personel alımı yapılıyor peki detaylar nedir.

ALINACAK POZİSYONLAR

Tekniker - 1 Personel
Hemşire - 16 Personel

Yukarıda hangi pozisyonlar için alımın yapılacağı belirtilmiş olup hemşire kadrosunun bir tanesi lise mezunu olması gerekmekte diğerleri lisans mezunu olması gerekmektedir. Adaylar döner sermaye, özel bütçe ya da öz gelir aracılığı ile maaş alacaktır.

BAŞVURULAR

Namık Kemal Üniversitesinin 17 kişilik kamu personeli alımı ilanına yönelik tüm detaylar yukarıda verilmiştir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapacak. Buna göre başvurular 28 Kasım 2017 tarihinde sona ermekte olup adayların şahsen Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne müracaat etmesi gerekmektedir.

RESMİ BİLDİRİYİ BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE