Muhasebeci Kadrosunda Lise Mezunu 790 Personel Alımı Yapılacak!

Ön muhasebeci olarak görev yapmak isteyen adaylara yönelik olarak, Türkiye genelinde 790 muhasebeci personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden yapılacak olan alımlarda en az lise mezunu olmak istenilmektedir.

Muhasebeci Kadrosunda Lise Mezunu 790 Personel Alımı Yapılacak!

Muhasebeci alımlarında lise mezunu Türkiye geneli çok sayıda ilan açıklandı.

İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde il ve ilçelerde istihdam edilmek üzere muhasebe meslek elemanı alımları yapılacak. Özel sektör firmaların, muhasebe standartlarına uygun olarak gerek bilgisayar ortamında gerek defter tutarak mali hükümleri yerine getirmek üzere en çok aranan mesleklerden bir tanesi olan muhasebeci alımlarında İŞKUR üzerinden çok sayıda ilan açıklandı.

MUHASEBECİ ALIMI;

Muhasebeci kadrosunda 141, ön muhasebeci kadrosunda ise 554 ilana başvurularda bazı genel ve özel başvuru şartları aranmakta. Adayların genel başvuru şartlarında özel ve kamuda görev almak için gerekli olan bazı kriterlere sahip olmak istenilmektedir. Alımlarda başvuruların değerlendirilmesinde daha çok öncelik sağlayabilmeleri için mesleğin gerektiği iş tecrübesine sahip olmak, muhasebe işlemlerinin yapılmasında kullanılan paket programlarını kullanabilmesi gibi şartlar aranmaktadır. İŞKUR üzerinden firmaların 790 kişilik alımları İŞKUR portalı üzerinden yapılabilecek. Adayların giriş yapmaları ve başvuru şartlarına uyan ilanlara son başvuru tarihinden önce başvuru yapmaları gerekmektedir.

İlanlara erişmek için:

 Muhasebeci: https://goo.gl/VcQHx7

Ön muhasebeci: https://goo.gl/1nTKtE

YORUM EKLE