MSB ANT Başkanlığı Lise Mezunu 11 İşçi Personel Alımı

MSB ANT Başkanlığı Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinde alım duyurusu yayımladı. Farklı Pozisyonlardan toplamda 11 işçi personel alınacak. İşte detaylar.

MSB ANT Başkanlığı Lise Mezunu 11 İşçi Personel Alımı
MSB ANT Başkanlığı 18 Mayıs 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliği için farklı pozisyonlarda personel alımı yapacak. Alım duyurusu Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurulmuştur. MSB ANT Başkanlığı Ankara İl Müdürlüğüne Aşağıdaki pozisyonlarda personel temin edecek. Adayların çalışma bölgeleri farklıdır. 

ALIM KADROLARI : 

MSB ANT Başkanlığı farklı pozisyonlarda toplamda 11 kişilik boş kadro ile işçi personel alımı gerçekleştirecek. İşte alım kadroları şöyledir:

Malatya iline 3 adet Şoför, Malatya İline 3 adet Teknisyen, Hatay İline 1 adet Kalifiye İşçi, Osmaniye iline 1 adet Kalifiye İşçi, Diyarbakır iline 2 adet Kalifiye İşçi ve Elazığ iline 1 adet Kalifiye İşçi olmak üzere toplamda 11 kişi alınacak. 

Adaylar başvurularını en geç 27 Mayıs 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvuru yapabilmesi için, Lise ve dengi okul mezunu olmak, Çok tehlikeli işyerlerinde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak, Teknisyen kadrosu için ,seyahat etmesine engel bir durumu bulunmamak. Şoför kadrosu için, C,D ya da E sınıfı ehliyet ile SRC-5 belgesine sahip olmak şartlarını taşımaları dahilinde başvuruları kabul edilecektir. Adaylar daha detaylı bilgi için ve alım tablosu için ( https://goo.gl/t6WglD ) bağlantısını kullanarak detaylı bilgi sahibi olabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
cengiz
cengiz - 3 yıl Önce

malatya doğumluyum askerlik durum yaptım ehliyetim b e src 2 src4 var yaşım 35 iş arıyorum bekarım

Murat
Murat - 3 yıl Önce

E+D src5 src4 src2 psikoteknik sürücü kar hepsi var.diyarbakirda oturuyorum.başvurdum.hayirlısı