MNG Kargo Şoför Alımı 2016

MNG Kargo personel alımı gerçekleştiriyor. MNG Kargo bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere tüm Türkiye genelinde personel alacak. Alım ilanı hakkında detaylı bilgiler ve başvuru bilgileri haberimizin devamında yer almaktadır.

MNG Kargo Şoför Alımı 2016
MNG Kargo yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan ihtiyacını karşılamak üzere farklı illerde ve bölgelerde alım ilanları duyuruyor. MNG Kargo bünyesindeki kargo ulaşım departmanındaki eksikliği gidermek amaçlı Lojistik Taşımacılık sektöründe Şoför alacak. Alınacak olan şoförlerden aranan bazı şartlar ve nitelikler bulunmakta. Bu şartlardan en önemlisi ise C Sınıfı ehliyete sahip olan adaylardır.  Diğer aranan şartlara ve başvuru bilgileri şöyledir:

GENEL NİTELİKLER:

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar, 
En az lise mezunu olan adaylar,
En az C Sınıfı ehliyete sahip olan adaylar,
35 yaşını geçmemiş olan adaylar,
SRC belgesine sahip olan veya başvuruda bulunmuş olan adaylar,
Tercihen Psikoteknik belgesi olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar //www.yenibiris.com/mng-kargo-is-ilanlari?firma=172113  internet adresinden başvurularını gerçeklşeştirebilirler. Ayrıca bu internet adresinden diğer MNG Kargo iş ilanlarınada ulaşabilirsiniz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE