MKEK KPSS 60 Puan İle 52 İşçi Personel Alımı

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Türkiye İş Kurumu sitesindeki duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için işçi personel alımı yapacağını belirtti. İşte detaylar.

MKEK KPSS 60 Puan İle 52 İşçi Personel Alımı

Türkiye İş Kurumunu yapmış olduğu duyuruya göre, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) işçi personel alımı gerçekleştirecek. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) bünyesinde bulunan işçi personel eksikliğini karşılamak amaçlı 52 kişilik boş kadro ile bünyesine işçi personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfasından yapılacaktır.  İlan 11 Eylül 2017 tarihinde yayımlanmış olup adaylar bu ilana en geç 20 Eylül 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları şarttır.

Alımlar farklı kadrolarda gerçekleşecek olup, adaylardan Ön lisans mezunluğu ve Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranacaktır. 

İLANIN DETAYLAR:

Alım Yapacak Kurumu: Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK )

Çalışma Adresi: Kırıkkale ve Ankara,

Toplam Alım Sayısı: 52

İşveren Türü : Kamu,

Çalışma Şekli: Daimi/ Tam Süreli,

ALIM KADROLARI NELERDİR:

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) bünyesine toplamda 52 kişilik kadro ile kırıkkale ve ankara illerinde personel alıyor. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Ankara'da 5 Kimya Teknisyeni, 9 Makine Teknolojisi Teknisyeni olmak üzere toplamda 14 kişi alacak. Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) Kırıkkale'de, 5 Bilgisayarlı Makine (CNC Operatörü ), 3 Kaynak Teknisyeni, 12 Bilgisayarlı Makine (CNC Operatörü ),  18 Tesviyeci  olmak üzere 38 kişi alacak.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR:

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu ( MKEK ) alımını yapacak oluğu yukarıdaki kadrolar için adaylardan, Ömlisans mezunu olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak, kadro branşında Önlisans mezunu olan veya yetkili kuruluşlardan kadro branşından mesleki yeterlilik belgesi olanlar veya herhangi bir önlisans mezniyet olup lise ve dengi okul seviyesinde kadro branşından başvuru yapabilirler.

BAŞVURULAR:

Duyuru 11 Eylül 2017 tarihinde yapılmış olup, adaylar başvurularına duyurunun yapıldığı tarihten itibaren başlayabilirler. Başvurular 10 gün sürecek olup, yani adaylar başvurularını en geç 20 Eylül 2017 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadır. Buna göre başvurular, İl/Şube Mdrlğmzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılması gerekmektedir. İlanın tam metnine ulaşmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 19:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 3 yıl Önce

Üniversitelerde önlısans bolumlerınde cnc bölümü yokkı makıne bölümü kapsarmı acaba hepsini

Arda Kaplan
Arda Kaplan - 2 yıl Önce

kaynakciyim is ariyorum