Milli Eğitim Bakanlığı En Az İlköğretim 47 Bin 850 Hizmetli Alımı Yapıyor!

Milli Eğitim Bakanlığı okullarında istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu toplam 47 bin 850 hizmetli alımı yapıyor. Peki kimler başvurabilir, nasıl müracaat edebilir ve detaylar nedir.

Milli Eğitim Bakanlığı En Az İlköğretim 47 Bin 850 Hizmetli Alımı Yapıyor!

Eğitim konusunda sürekli çalışmalar yapan ve öğrenciler için daha iyi bir ortam yaratmaya gayret gösteren Milli Eğitim Bakanlığı, Maliye Bakanlığının vermiş olduğu onay doğrultusunda yurt geneli personel alımları gerçekleştirmektedir. Öğretmen alımlarından hariç olmak üzere MEB hizmetli ve güvenlik görevlisi alımları da yapıyor.

Buna göre Milli Eğitim Bakanlığı okullarında istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu 47 bin 850 hizmetli alımı yapıyor. Peki bu alımlara kimler başvuru yapabilir, nasıl ve nereden müracaat edilecek.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

Milli Eğitim Bakanlığı okullarında çalışmak üzere toplam 47 bin 850 hizmetli, temizlik ve çevre düzenleme görevlisi alımı yapıyor. Peki bu ilanlara adaylar nasıl başvuru yapabilir.

https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

Yukarıda verilen linki takip edecek olan adaylar İŞKUR Toplum Yararına Program (TYP)'nin resmi internet sitesine giriş yapabilir. Buradan ara butonuna basacak olan adaylar tüm ilanları görebilir. MEB çevre düzenleme görevlisi, bakım ve onarım, hizmetli, temizlik görevlisi ilanlrını gördüğünden müracaatlarını oradan ya da ilanın yayımlamış olduğu il, ilçe İŞKUR merkezlerine giderek başvurularını tamamlayabilir.

Adaylardan her hangi bir özel şart aranmamakta olup yurt geneli alımlar sürüyor. Buna göre Türkiye geneli MEB 47 bin 850 hizmetli alımı yapıyor. Alımların bir bölümü yapıldı ve bir bölümü ilan olarak yayımlanmaya devam ediyor.

MEB 9 BİN 473 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI BURADAN

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
neşe
neşe - 2 yıl Önce

benim iş e çok ihtiyacım var

neşe
neşe - 2 yıl Önce

benim iş e çok ihtiyacım var

rıfat
rıfat - 2 yıl Önce

işe çok ihtiyaçım var