Migros Yurt Geneli Yüzlerce Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Migros Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere Türkiye geneli yüzlerce personel alımı ilanı yayımladı. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak ve detaylar nedir.

Migros Yurt Geneli Yüzlerce Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Ülkemizin önde gelen firmaları arasında yer alan ve market ile mağazacılık sektöründe uuzn süredir faaliyet göstermekte olan Migros Ticaret Anonim Şirketi yurt geneli büyüme oranını artırmak için ciddi yatırımlar gerçekleştirdiği gibi yine açık pozisyonları için personel alımları da gerçekleştirmektedir.

Migros Ticaret Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlanmaktadır. Başvurular da buradan yapılmakta olup yeni ilanlarla toplam yüzlerce personel alımı ilanı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Market Firması: Migros Ticaret Anonim Şirketi
Farklı Pozisyon Sayısı: 100'e Yakın
Türkiye Geneli Alınacak Eleman: Yüzlerce

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 100'e yakın farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Buna göre aşağıda verilmiş olan pozisyonlar için eleman alımı yapılacak.

TAZE GIDA PERSONELİ
ÜRÜN GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
MİGROS MAĞAZA PERSONELİ
MİGROS TAZE GRUP ELEMANI

KASİYER
PAZARLAMA STAJYERİ
MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
KASAP PERSONELİ
MİGROS MAĞAZALARI KASİYER-TEZGAHTAR

BAŞVURULAR

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyona yüzlerce personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak için adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/xXF3sp
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE