Migros Personel Alımı 2016

Migros yaptığı resmi açıklama ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere lise, ön lisans ve lisans bölümlerini bitirmiş çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu

Migros Personel Alımı 2016
Migros Türkiye üzerinden en çok tercih edilen markalardan bir tane olmakla beraber AVM - Market tarzı iş yerleri ile daha çok kazanmayı hedeflemektedir. Her sene şirketin büyüme oranını artırmak isteyen şirket yöneticileri nitelikli personel alımları ile daha büyük hedeflere kısa zamanda ulaşmanın yolunu ararken tecrübeli, tecrübesiz olmak üzere lise, önlisans ve lisans bölümlerini bitirmiş adaylara iş imkanı sağlamaktadır.

Hangi Pozisyonlara Personel Alınacak

Migros yaptığı açıklama ile bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.
Sıcak satış fırın elemanı, kasiyer alımı, tezgâhtar alımı, kasap alımı, meyve sebze tezgâhtarı alımı, Kasap alımı, şarkütör alımı, sezonluk personel alımı, Yeni açılacak şile Migros mağaza personelleri alımı ve mağaza personeli

Yukarıda adı geçen tüm pozisyonlara personel alımı yapılacak olup adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Üstelik lise öğrencileri dahi işe alınabiliyor.
Migros yayınladığı iş ilanları ile çok sayıda personeli işe almaya devam ediyor. Sizler için bu ilanları takip ediyor ve ilanlar eklendiğinde bizde sizler için ilan linklerini ekliyoruz. Yukarıda adı geçen söz konusu pozisyonlara başvurmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan linki takip ederek gerekli başvuru formunu doldurabilir ve Migros'da çalışmaya balayabilirsiniz.

https://www.migroskurumsal.com/IKBasvuru.aspx?IcerikID=36

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seda atalık
Seda atalık - 4 yıl Önce

bünyeniz de çalışmak istiyorum. Daha önce Diasa bünyesinde ve pizza pizza bünyesinde çalıştım. Kasiyerlik belgem de var. Magazacılık sektöründe iyiyim. Saygılar

Nurettin
Nurettin - 4 yıl Önce

Sezonluk personel olarak calismak istiyorum lisans ogrencisiyim