Migros Market Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Migros Ticaret Anonim Şirketi Türkiye geneli farklı il ve farklı pozisyonlar için yüzlerce personel alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile personel alımına ilişkin detaylar nedir?

Migros Market Yüzlerce Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin market ve mağazacılık sektörü konusunda hız kesmeden yatırımlarını sürdüren ve sektörde kendisini geliştirebilmek adına çok önemli işler yapan, mağazacılık ile teknolojiyi bağdaştıran Migros Ticaret Anonim Şirketi müşteri hizmetlerinin geliştirilmesi ve yeni şubelerdeki açıklığın giderilmesi için ihtiyaçları doğrultusunda personel alımları gerçekleştirmektedir.

Migros Ticaret Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri vasıtası ile duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Türkiye geneli yüzlerce personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki Migros Ticaret Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ve detaylar nedir?

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Market Firması: Migros Ticaret Anonim Şirketi
Farklı Pozisyon Sayısı: 110'a Yakın
Türkiye Geneli Alınacak Eleman: Yüzlerce

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 110'a yakın farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Buna göre aşağıda verilmiş olan pozisyonlar için eleman alımı yapılacak.

TAZE GIDA PERSONELİ
ÜRÜN GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
MİGROS MAĞAZA PERSONELİ
MİGROS TAZE GRUP ELEMANI
KASİYER
PAZARLAMA STAJYERİ
MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
KASAP PERSONELİ
MİGROS MAĞAZALARI KASİYER-TEZGAHTAR

BAŞVURULAR

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyona yüzlerce personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak için adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/xXF3sp
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE