Migros Mağazaları Yüzlerce Personel Alıyor!

Migros Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde mağazalarda istihdam etmek üzere yurt geneli yüzlerce personel alımı yapıyor.

Migros Mağazaları Yüzlerce Personel Alıyor!

Ülkemizin mağazacılık konusunda önemli yatırımları bulunan ve adından sıklıkla basında bahsettiren Migros Ticaret Anonim Şirketi Türkiye'nşn dört bir yanında bulunan ve onlarca farklı kategori de ürünü ile halka hizmet vermeye devam ederken yine yatırımlarını sürdürmekte ve açık pozisyonlarına personel alımlarını gerçekleştirmektedir.

Migros Ticaret Anonim Şirketi personel alımı ilanları firma tarafından hazırlanmakta olup ilan edilmesi için kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Yayımlanan ilanlara bakıldığında Migros Ticaret Anonim Şirketinin yüzlerce personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki detaylar nedir, hangi pozisyonlara alımlar yapılıyor.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Market Firması: Migros Ticaret Anonim Şirketi
Farklı Pozisyon Sayısı: 110'a Yakın
Türkiye Geneli Alınacak Eleman: Yüzlerce

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 110'a yakın farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Buna göre aşağıda verilmiş olan pozisyonlar için eleman alımı yapılacak.

TAZE GIDA PERSONELİ
ÜRÜN GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
MİGROS MAĞAZA PERSONELİ
MİGROS TAZE GRUP ELEMANI
KASİYER
PAZARLAMA STAJYERİ
MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
KASAP PERSONELİ
MİGROS MAĞAZALARI KASİYER-TEZGAHTAR

BAŞVURULAR

Yukarıda verilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere çok sayıda farklı pozisyona yüzlerce personel alımı yapılacaktır. Başvuru yapmak için adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/xXF3sp
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozkan
Ozkan - 3 yıl Önce

Ucz de deneyimim var ise ihtiyacım var

Yasemin  pepe
Yasemin pepe - 2 yıl Önce

Merhaba ben beş buçuk yıl kocalei gebzede migros depoda mal toplamada calistim magzalara urun gönderdim el terminali ile çalıştım bizde adı aref olarak gecerdi şimdi orda çok iy bir tecrübe edinmiştim daha sonra esimin calistigi fabrika kapandı ve biz memleketimiz olan samsuna yerleştik atlı aydir samsundayiz çok isterdim burda bir migros depo olsun magzalara çok basvurdum ama olmadi artık bekliyorum bir boslukta umarim ise alinirim hatta ordaki amirlerim olsun istanbuldaki amirlerim çok yardimci oldu özellikle istanbuldaki eski amirim erdinc köksal bu konuda çok yardimci oldu çok istiyorum bir migros mağazada ise baslamayi elimden geleni yaparim ozellille reyon uzerine kozmetik bölümü olabilir umarim bu yazdiklarimi gören bir migros müdürü olur çok sevirim boyle icimden geldi yazdim migros benim hayatımda cok özel bir yere sahip çünki okuyan goren herkese ıy aksamlar

Deniz Yıldırım
Deniz Yıldırım - 2 yıl Önce

Mrb Migros'ta çalışmak istiyorum daha önce farklı yerlerde çalıştım orta reyon şarküteri unlu mamüller pozisyonlarda çalıştım 2 yıllık tecrübem var benim numaram bana ulaşabilirsiniz teşekkürler .. 05412439723

soner guldal
soner guldal - 2 yıl Önce

benim 9 sene dir tecrubem var marketisinde reyon gorevlisi depo gorevlisi olarak calistim su anda calismaktayim bu sektorde ama sizinle calismaktan mutluluk duyarim