Migros İdari ve Yönetim Kadrosunda İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin önde gelen perakende satış mağazalarından bir tanesi olan Migros çok sayıda personel alımları yapacak. Buna göre İŞKUR üzerinden ve kendi kurumsal sayfasından yapılacak işçi, personel alım detayları haberimizde..

Migros İdari ve Yönetim Kadrosunda İŞKUR Üzerinden Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin önde gelen mağazalarının başında gelen Migros'un mağazalarında çok sayıda istihdamlar yapılacak. Bilindiği gibi 1954 yılında kurulan migros, Türkiye genelindeki mağazaları yanı sıra dünya genelinde bir çok ülkede de mağaza sayısını hızla arttırdı. Personel alımlarında da hızlı bir artış devam ediyor.

Migros'un kendi kurumsal sayfasından açıkladığı iş ilanlarına göre idari kadroda, mağaza yöneticisi kadrosunda ve mağaza personeli kadrolarında alımlar yapacak. Marka iletişim uzmanı, satın alma uzmanı, mobil uygulama deneyim sorumlusu, işveren marka uzmanı Türkiye genelindeki mağazaları için yönetici adayı, sıcak satış fırın elemanı, kasiyer, tezgahtar, kasap, meyve sebze tezgahtarı, sarkütör, satış elemanı, mağaza yönetici kadrolarında alımlar için 31 Aralık tarihinde ilanlar açıklandı. Tüm kadrolar ise şu şekilde

MİGROS İŞKUR İLANLARI;

Beden işçisi kadrosunda engelli personel alımı için 2 kişilik açık kadro bulunuyor. Reyon görevlisi için İstanbul ilinde görevlendirilecek olan 200 kişilik alım var. Kasiyer kadrosundaki alımlar için 200 kişilik alım gerçekleştirilecek. Tüm bu ilanlar ve ilan numaraları son başvuru tarihleri ise şu şekilde;

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İki farklı şekilde başvru yapılabilecek. İşkur üzerinden ve Migros.com.tr adresi üzerinden kariyer portalı aracılığı ile online olarak başvuru şartlarına uygun olan adaylar bu ilanlara başvuru yapabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mashar  alhan
Mashar alhan - 10 ay Önce

Markete çalışıyorum iş yok diye bizi çıkatırlar şimdi iş ariyoruz eleman Arayanlar şimdi boştayiz 0546 225 19 47