Migros Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Migros Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım yapıyor.

Migros Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin marketlerini teknoloji ile donatan ve akıllı marketler adını alan Migros Ticaret Anonim Şirketi yen yatırımlarını sürdürdüğü gibi açık pozisyonları içni personel alımlarını da gerçekleştirmektedir. Migros personel alımları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanan ilanlara bakıldığında çok sayıda pozisyon için personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki Migros hangi pozisyonlar için personel alımı yapacak, Migros personel alımı ilanları için aranan nitelikler nasıl öğrenilir ve nereden başvuru yapılır.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Market Firması: Migros Ticaret Anonim Şirketi
Farklı Pozisyon Sayısı: 75
Türkiye Geneli Alınacak Eleman: Yüzlerce

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından yayımlanmış olan ilanlara bakıldığında 75 farklı pozisyon için Türkiye geneli personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak. Buna göre aşağıda verilmiş olan pozisyonlar için eleman alımı yapılacak.

TAZE GIDA PERSONELİ
ÜRÜN GÜVENLİĞİ UZMAN YARDIMCISI
MİGROS MAĞAZA PERSONELİ
MİGROS TAZE GRUP ELEMANI

KASİYER
PAZARLAMA STAJYERİ
MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
KASAP PERSONELİ
MİGROS MAĞAZALARI KASİYER-TEZGAHTAR

BAŞVURULAR

Yukarıda Migros marketin alım yapacağı pozisyonların bazıları verilmiştir. Peki adaylar ilgili pozisyonlar için aranan şartları nasıl öğrenebilir ve başvurularını nasıl yapabilir. Aşağıdaki linki takip edecek olan başvuru yapacak adaylar hem nitelikleri görebilir hemde başvurularını gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/xXF3sp
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE