Migros Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor!

Migros Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde görev yapmak üzere farklı pozisyonlar için çok sayıda eleman alımı yapıyor. Peki pozisyonlar ile detaylar nedir?

Migros Çok Sayıda Eleman Alımı Yapıyor!

Ülkemizin dört bir yanında bulunan mağazalarında farklı kategorilerde on binlerce çeşit ürünü en uygun fiyata müşterisine ulaştırarak müşteri memnuniyetini gün geçtikçe artırmayı başaran Migros yeni bölgelere şube açılışları yapmakta ve yatırımlarını da artırmaktadır.

Açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için eleman alımı yapmakta olan Migros Ticaret Anonim Şirketi başvuruları resmi internet sitesindeki kariyer bölümü üzerinden kabul etmektedir. Yeni ilanlara bakıldığında çok sayıda eleman alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve başvurular nasıl yapılır?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

Migros Ticaret Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için alım yapılacak? Buna göre ana başlıklara bakıldığında idari kadro, mağaza yönetim kadrosu ve mağaza personeli dallarında alımın yapıldığı görülmektedir. İdari ve yönetici kadrolara başvuru yapabileceğiniz gibi yine reyonlarda çalışmak, kategori reyonlarında görev yapmak için ise mağaza personelleri alanına başvuru yapabilirsiniz. Peki nasıl başvuru yapılır?

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Migros Ticaret Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki adaylar müracaatlarını nasıl yapabilir? Buna göre öncelikle adayların https://www.migroskurumsal.com/IKBasvuru.aspx?IcerikID=36 linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması gerekmektedir. Bu alan üzerinden tüm pozisyonları görebilecek olan adaylar uygun olduğu kadrolar için başvurularını tamamlayabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi
Sevgi - 3 yıl Önce

Mrb.ben kasabim migrosta calismak istiyorum erzincanda yasiyorum numaram5300749039

SIRADAKİ HABER