Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP 34 Memur Alacak

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilan da ASDEP 34 memur alımı yapılacağı belirtildi.

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP 34 Memur Alacak
ASDEP personel alım ilanını Mersin Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü de yayımladı. Söz konusu ilan Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı resmi internet sitesi aracılığı ile kamuoyuna duyuruldu ve tüm detaylar adayalara iletildi.

Buna göre personel alımı ilanı yayımlayan şehirler arasına Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından ASDEP 34 memur alım ilanı yayımlaması ile Mersin'de katıldı. Mersin için toplam 34 memur alımı yapılacak. Peki alım ilanına kimler müracaat edebilir ve son tarih nedir?

Alınacak Personel Sayısı: 34

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR


Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 34 memur personel alımı yapacak. Peki alım ilanına kimler başvuru yapabilir.

Türk Vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
KPSSP3 Puan Türünden 60 ve üzeri alıyor olmak
Askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya muvazzaflık hizmetini yapmış yahut en az 1 yıl erteletmiş veya yedeğe geçirilmiş olmak

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 34 memur personel alımı yapacak. Peki nasıl müracaat edilir. 

NASIL MÜRACAAT EDİLECEK

Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 34 memur alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların 13 Mart 2017 ile 24 Mart 2017 tarihleri arasında Mersin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

https://goo.gl/4oUVnm

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE