Media Markt Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alımı Yapacak!

Media Markt kendibünyelerinde istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı gerçekleştirecektir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak.

Media Markt Türkiye Geneli Yüzlerce Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin önemli teknoloji kuruluşları arasında yer alan ve neredeyse tüm alışveriş merkezlerinde satış ofisler, mağazaları bulunan Media Markt açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Media Markt personel alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmakta olup yeni yayımlanan ilanlar incelendiğinde Türkiye geneli satış ofisleri ve mağazalarda istihdam etmek üzere yüzlerce personel alımı yapılacak görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: Media Markt
Alınacak Personel Sayısı: Yüzlerce
İlan Edilen Farklı Pozisyon: 80'e Yakın

ALINACAK POZİSYONLAR

Media Markt Türkiye geneli yayımladığı 80'e yakın pozisyon için yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir.

Satış Takım Lideri
Genel Başvuru
Satış Danışmanı
E Ticaret Satış

Depo Görevlisi
Müşteri Hizmetleri
Kasiyer
Satış Sorumlusu
İdari İşler

BAŞVURULAR

Yukarıda Media Markt'ın alım yapacağı pozisyonlara ilişkin bazı kadrolar verilmiştir. Eğer tüm pozisyonları görme ve müracaat etmek istiyorsanız aşağıda belirtilmiş olan başvuru linkini takip ederek ilgili pozisyonlar için başvurularınızı aynı kanal üzerinden tamamlamanız gerekmektedir.

TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ
https://goo.gl/EEzjaC

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE