Maliye Bakanlığı 2 Bin Kamu Personeli Alıyor! Müracaat Tarihleri Duyuruldu

Maliye Bakanlığı bünyesinde ki Gelir İdaresi Başkanlığı için 2 bin kamu personeli alınacak. Bakan Naci Ağbal başvuru tarihlerini kamuoyuna paylaştı.

Maliye Bakanlığı 2 Bin Kamu Personeli Alıyor! Müracaat Tarihleri Duyuruldu
2015 ve 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar ile adayların başvurabileceği ilan da Maliye Bakanlığı bünyesinde ki Gelir İdaresi Başkanlığı için 2 bin personel alımı yapılacağı belirtilmişti ve müracaat tarihleri de duyuruldu.

Maliye Bakanı Naci Ağbal resmi sosyal medya hesapları aracılığı ile yaptığı duyurusunda Maliye Bakanlığı bünyesinde ki Gelir İdaresi Başkanlığı için 2 bin personel alımı yapacaklarını belirtirken alımlar için müracaat tarihlerinin de ne olduğunu belirtmiş oldu.

MÜRACAATLAR NE ZAMAN

Maliye Bakanı Naci Ağbal resmi sosyal medya hesabı aracılığı ile Maliye Bakanlığı bünyesinde ki Gelir İdaresi Başkanlığının alım yapacağı 2 bin kişilik personel için müracaat tarihlerinin ne zaman olduğunu duyurdu. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Naci Ağbal'ın açıklamalarına göre başvurular 10 Nisan 2018 tarihinde başlayacak ve 28 Nisan 2017 tarihinde ise başvurular sona erecek.

//sinav.gib.gov.tr​

KPSS ÖNCESİ ALIM YAPILACAK

Binlerce İBF mezunu KPSS öncesi 2 bin gelir uzmanı alımının yapılmasını istemekteydi ve yaptıkları kampanyaların ses getirmesi ile sonunda müjdeli haber verildi. Buna göre Kamu Personeli Seçme Sınavı Lisans Düzeyi sınavı yapılmadan 10 Nisan - 28 Nisan 2017 tarihlerinde 2015 ve 2016 KPSS puanları ile İBF mezunları 2 bin kişilik alım ilanı için müracaatlarını yapabilecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2017, 21:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
mesut
mesut - 5 yıl Önce

ÖN LİSANS mezunları yine ikinci plana itildi bu satten sonra hükümetin söylediği hiç bir vade inanmayacağız bundan sonrası gönül verdiğimiz parti bizi ikinci plana itiği için bizbe kendilerini tanımayacağız bir daha takip etmeyeceğiz kendi başımızın çaresine bakacağız.

Osbavaros
Osbavaros @mesut - 5 yıl Önce

ön lisans ikinci plana itildi diyorsunya ptt ye baş vuraydın ön lisans alıyolardı .. devlete bahane bulmayacaksınız.. çalışmak isteyen adam heryere başvurur. ptt dağıtım için bile ön lisans tan aldılar. boşuna milleti kışkırtma.

özgür
özgür - 4 yıl Önce

ptt diyonda ptt ye de A2 sürücü belgesi istiyor B sürücü belgesini anladık A2 nederden bulcaz sende ilan detaylarnı oku

SIRADAKİ HABER