Makro Market Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Makro Market Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıyor.

Makro Market Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin market konusunda en tanınır firmalarından olan ve özellikle Ankara'nın neredeyse dört bir yanında mağazası bulunmakta olan Makro Market açık pozisyonları için sıklıkla personel alımları yapmakta ve uygun alanlara şube açılışları gerçekleştirerek yatırımlarını sürdürmektedir.

Marko Market personel alımı ilanları interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki Makro Market personel alım detayları nedir, hangi pozisyonlara alım yapılacak.

İLAN DETAYLARI

Alım Yapacak Firma: Makro Market
Farklı Pozisyon Sayısı: 23
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALINACAK POZİSYONLAR

Makro Market'in personel alımına ilişkin bazı bilgiler yukarıda verilmiştir. Peki alınacak olan pozisyonlar hangileridir?

AVM Kiralama Personeli
Eğitim Personeli
Reyon Personeli
Muhasebe Sorumlusu
Kasiyer
Reyon Elemanı
Market Görevlisi

Sevkiyat Personeli
Ekmek Ustası
Manav
Mağaza Yöneticisi
Balıkçı
Tatlı Ustası
Balıkçı
Kasap

Yukarıda Makro Market'in personel alımına ilişkin olarak bazı pozisyonlar verilmiştir. Peki müracaat etmek isteyen adayların ne yapması gerekiyor?

BAŞVURULAR

Makro Market'in personel alımına başvuru yapacak olan adayların aşağıda belirtilen linki takip etmesi, tüm kadroları görmesi ve nitelikler hakkında bilgi sahibi olarak müracaatlarını da istediği kadro için yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirmesi gerekmektedir.

https://goo.gl/1Fsu91
TÜM İLANLARI BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE