Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu yapmış olduğu duyurusuna göre personel alımı gerçekleştirecek. Alım şartları ve başvuru bilgileri haberin devamında yer almaktadır.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu En Az Lise Mezunu Personel Alıyor
Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu 15 Mart 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan işçi personel ihtiyacını gidermek amaçlı personel alımı gerçekleştiriyor. Alım duyurusu Devlet personel başkanlığı tarafından yapılmış olup toplam kadro sayısı 1 kişilik olarak belirlenmiştir. Ayrıca alımlar sadece engelli personel adayları için geçerlidir. Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Kırıkkale’de bulunan MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğüne belirsiz süreli çalıştırılmak üzere engelli işçi statüsünde (Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olanlar arasından) 1 sürekli işçi (Lise ve dengi okul mezunu – CNC) alımı yapılacaktır.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu personel alımı yapacağı adaylardan en az lise mezunu olmak şartı aramakta olup bunun dışındaki şartlara Türkiye İş Kurumu internet sitesinden ulaşılacaktır. Başvurular, Türkiye İş Kurumu aracılığı ile İŞKUR un resmi internet sitesinden yapılacaktır. Ayrıca başvurusu onaylanan adaylar sınava tabii tutularak kadroya alınacaktır. Sınav tarihi ve yeri başvurular tamamlandıktan sonra ilan edilecektir Devlet Personel Başkanlığının yaptığı duyuruya göre başvurular, en geç 24 Mart 2017 tarihine kadar devam edecektir. 
YORUM EKLE