Lise Mezunu Türkiye Geneli 2 Bin 877 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Türkiye genelinde personel alımlarında eğitim düzeyinde en az lise mezunu olan silahlı silahsız güvenlik sertifikasına sahip adaylar arasından bay-bayan 2 bin 877 personel alımı yapılacak. Başvurular İŞKUR üzerinden sağlanacak. Detaylar başvuru şartları haberimizde..

Lise Mezunu Türkiye Geneli 2 Bin 877 Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Özel firmalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre Türkiye genelinde 2 Bin 877 silahlı ve silahsız özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecekler. Özel güvenlik görevlisi alımlarında adayların 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerinde uygulanacak olan esaslara sahip olmaları gerekiyor. Adayların güvenlik sertifikasına sahip aynı zamanda yenileme tarihinde ise mevzuata uygun olarak yenilenmiş olması eğitim düzeyinde en az lise mezunu olmaları, 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir. Türkiye genelinde 2 bin'den fazla güvenlik görevlisi başvurularına başvuru yapabilmek için adayların firmalar tarafından yayımlanan başvuru şartlarına sahip olmaları gerekmektedir. Diğer yandan son başvuru tarihinden önce İŞKUR üzerinden başvurularını tamamlamış olmak gerekiyor.

HANGİ İLDE NE KADAR GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK?

Ankara ilinde güvenlik görevlisi alımı yapılacak personel sayısı 137, İzmir ilinde silahlı silahsız sertifikaya sahip güvenlik görevlisi alımı yapılacak iş ilanı sayısı 205, İstanbul, Bursa gibi diğer büyük şehirlerde ise çok sayıda alım gerçekleşecek. Adaylar başvuru detaylarını aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak inceleyebilirler..

Başvuru için: https://goo.gl/e6D7mX

Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2018, 23:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
hülya
hülya - 3 yıl Önce

Belediye kadrosuna gectik ne fark eti ben bisey goremedim

Engin Karagöz
Engin Karagöz - 3 yıl Önce

Silahlı özel güvenlik görevlisi

Misafir
Misafir - 3 yıl Önce

Hiç gerek yok...özel güvenlik görevlisi lise mezunu olacak 12 saat çalışacak 1603 tl maaş yol yemek parası yok...valla süpermiş koşunla koşun bedava çalıştırıyorlar...

Nesim Gürkan
Nesim Gürkan - 3 yıl Önce

Özel güvenlik kartım var silahlı bursa

Selime kuzum
Selime kuzum - 3 yıl Önce

İzmir ödemiş özel güvenlik sertifikam var iş ariyorum

Misafir 43
Misafir 43 - 3 yıl Önce

Koşun koşun çalıştıracak bedava adam arıyorlar

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

özel güvenlik yasası yenilenip sektör sağlamlaştırılıncaya kadar bu özel güvenlik şirketleri kişilerin hakkını emeğini sömürmektedir.

Sibel çal
Sibel çal - 3 yıl Önce

Çankırıda özel güvenlik alımı olacakmı


SIRADAKİ HABER