Lise Mezunu 50 KPSS ile 222 Memur Alımı Başvuruları Bugün Bitiyor! (TİSKİ Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?)

Eğitim düzeyinde lise mezunu olan, 50 kpss ve üzeri puan alan adayların başvuru yapabileceği Belediyeye 222 memur alımı başvuruları bugün sona erecek. Sonuçlar ne zaman açıklanacak? Trabzon Büyükşehir Belediyesi memur alım detayları haberimizde..

Lise Mezunu 50 KPSS ile 222 Memur Alımı Başvuruları Bugün Bitiyor! (TİSKİ Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?)

Trabzon Büyükşehir Belediyesine 50 KPSS ve üzeri puan alan adayların başvuru yapabileceği personel alımlarında başvurular için son saatler.

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden açıklanan TİSKİ alımlarında Zabıta memuru, İtfaiye eri, mühendis, tekniker, teknisyen, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, ve memur kadrosunda toplamda 222 personel istihdam edilecek. Adaylar 6 Aralık tarihinden itibaren başvuru yapabileceği alımların son tarihi 12 Aralık mesai bitimi ile bitecek.

50 KPSS İLE MEMUR ALIMI BAŞVURULARI TAMAMLANIYOR!

2018 KPSS puan türlerinden yapılacak başvurularda İtfaiye eri kadrosunda erkek adaylar başvuru yapabilecek. Zabıta Memuru kadrosundaki alımlara erkek ve kadın adaylar başvuru yapabilecek. Zabıta ve İtfaiye kadrolarındaki alımlarda boy ve kilo şartlarını da taşımak gerekli olacak. Yaş şartında ise 30 yaşını doldurmamış adaylar başvuru yapabilecek.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi 221 Memur alımına erişmek için tıklayın

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Eğitim düzeyinde Lise, Önlisans ya da Lisans mezunu olan adayların başvuru yapabileceği alımların kadro sayısının 5 katı kadar aday mülakat sınavına çağırılacak. Sonuçlar 17 Aralık tarihinde açıklanacak. Sonuçları anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilir ve anında haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 21:38
YORUM EKLE