LcWaikiki ve Defacto 214 İlan ile Binlerce Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin giyim mağazalarından Defacto ile Lcwaikiki açıklamış olduğu ilanlarda tecrbeli yada tecrübesiz olmak şartı ile binlerce personel alımı yapacak. Başvuru şartları ve tüm detaylar haberde.

LcWaikiki ve Defacto 214 İlan ile Binlerce Personel Alımı Yapacak!

Türkiye'nin 81 il ve pek çok ilçesinde şube sayısını her geçen gün arttıran giyim mağazası Lc Waikiki ile Defacto  şubelerinde görevlendirilmek üzere satış danışmanları, mağazada idari personeller, üretim personelleri, yöneticiler olmak üzere 200'den fazla ilan açıkladı. Bu ilanlardaki başvurularda herhangi bir tecrübe şartı olmayanlarda başvuru yapabilecekler. Eğitim düzeyinde ise en az lise ve dengi okullardan mezun olan adaylar da başvurularını yapabilecek. 

DEFACTO;

Defacto açıkladığı ilan sayısı 17 Eylül 2020 tarihi itibari ile 70 oldu. Bu kapsamda; her geçen gün yeni ilanlarında açıklanması bekleniyor. User experience senior, engelli personeli, genel merkez ve şubelerde görevlendirilmek üzere istihdam edilecek. Depo görevlisi, test mühendisi, temizlik görevlisi, yazılım ve bilişim personelleri alınacak. İlanlar kariyer portalları üzerinden açıklandı Başvuru yapmak için; https://bit.ly/2ZIyPj5

LCWAİKİKİ;

Bilindiği gibi 1988 yılında Fransız markası olarak çıkan daha sonraki aşamada ise yerli bir firma haline gelen Lc Waikiki'nin 47 ülkede binlerce mağazası var. Uygun bütçeli kıyafetleri herkesin dikkatini çeken tasarımları ve kalitesi ile Avrupa'nın en başarılı firmaları arasında yer almak için çalışmalarına devam ettiriyor. Bu kapsamda personel sayısını da her geçen gün arttırmakta. 17 Eylül tarihi itibari ile 144 personel alımı ilanı açıkladı. Bu alımlar operatör, satış personeli, bilişim personeli, idari görevli, yönetici ve diğer kadrolarda olacak bu alımlara erişmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. https://bit.ly/2Z8RW4E

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ceyda Begüm Çilatoğlu
Ceyda Begüm Çilatoğlu - 5 gün Önce

Lise mezunuyum araniza alırsanız işi hemn kavrarım