LC Waikiki Personel Alımı Yapıyor!

LC Waikiki ilan etmiş olduğu açık pozisyonlar için çok sayıda personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara personel alınacak.

LC Waikiki Personel Alımı Yapıyor!
Ülkemizde uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmekte olan LC Waikiki açık pozisyonları için personel alımı yapmaya devam ediyor. Alım ilanları ve açık pozisyonlar hakkında LC Waikiki internet sitesi aracılığı ile adaylara bilgi verdiği gibi yine interaktif iş ilanları sitelerinden de başvuruları kabul etmektedir.
LC Waikiki interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile yayımlamış olduğu 80'e yakın kadro için personel alımı yapmaktadır. Peki hangi pozisyonlar için personel alınacak ve detaylar nedir?

Açık Pozisyon Sayısı: 80'e Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN PERSONEL ALINACAK


LC Waikiki 80'e yakın kadro için personel alımı yapacak peki hangi pozisyonlar için personel alımı yapılıyor.

SATIŞ DANIŞMANI 
UYGULAMA GELİŞTİRME UZMANI
ENGELLİ PERSONEL
STAJYER
DEPO ELEMANI
ELEKTRİK TEKNİSYENİ
DİJİTAL PAZARLAMA UZMANI
EĞİTİM VE GELİŞİM UZMANI
OFİS ASİSTANI (ENGELLİ)
PSİKOLOG
AVUKAT
SOSYAL UYUMLULUK UZMANI

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar başta olmak üzere 80'e yakın kadroya LC Waikiki personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki nasıl başvuru yapılacak.

NASIL BAŞVURU YAPILIR

LC Waikiki'nin yayımlamış olduğu 80'e yakın kadro için adaylar nasıl müracaatlarını yapabilir. Buna göre aşağıda verilen linki takip edecek olan adaylar uygun pozisyonları bulabilir ve kendilerine uygun niteliklere sahip pozisyonla için müracaatlarını yine aynı kanal üzerinden gerçekleştirebilir.

https://goo.gl/kpejuI

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE