LC Waikiki Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları ve Kadrolar Neler?

LC Waikiki Türkiye genelinde personel alımı yapacağının ilanını yayımladı. Alımlarla ilgili kadro detayları ve başvuru koşulları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

LC Waikiki Personel Alımı Yapacak! Başvuru Şartları ve Kadrolar Neler?

Türkiye’de faaliyet gösteren firmalardan biri de LC Waikikiolup Türkiye’nin 81 il ve ilçesinde mağazaları bulunan firma, bünyesinde farklı kadrolarda çalıştırmak üzere personel alımı yapılacak olup alımın yapılacağı kadrolar ve başvuru şartlarına ilişkin haberin devamında yer almaktadır.

Mağaza Ticari Ürün Sorumlusu

İlgili pozisyonda adaylar Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Mersin, İstanbul (Avrupa), Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon, Van, İstanbul(Asya) illerinden istihdam edilecek olup sağlanması gereken şartlar arasında ise üniversite mezunu olma, erkekler için askerliğini tamamlamış ya da 2 yıl tecilli olma, moda ile ilgili olma, müşteri ihtiyaçlarını bilen ve ona göre hareket edecek olan, analitik muhakemeye sahip olma gibi farklı şartlar yer almaktadır.

Home Kategori Satış Danışmanı

Kadroya yönelik başvurularda istenen şartlar arasında En az 3 ay satış danışmanı olarak görev almış olmak, İletişim yönü güçlü ve dışa dönük, Home kategorisinde, ürün bilgisi bulunan ve farkındalığı olan, Moda ve trendleri takip eden, Müşteri hizmeti ve beklentisini anlama konusunda istekli olmak şartları aranmaktadır.

Satış Danışmanı

Farklı illerde satış danışmanı olarak görev yapmak isteyen adayların Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, ilgili illerde ikamet ediyor olma ve en az lise mezunu olma şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Firmaya ait tüm ilanlar için: //bit.ly/353oUnZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zombie
Zombie - 9 ay Önce

Boş işler alım falan yok milleti kandirmayin