Kültür ve Turizm Bakanlığı İşçi ve Personel Alımı Yapıyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı, yayımladığı iki farklı ilan ile işçi ve personel alımı yapacağını açıklamıştı. İste detaylar haberimizde.

Kültür ve Turizm Bakanlığı İşçi ve Personel Alımı Yapıyor!

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre bakanlık bünyesinde görevlendirilmek üzere KPSS şartı olmaksızın 112 işçi alımı yapılacaktır. İşçi, Arkeolojik Kazı, Vasıflı Vasıfsız işçi, Beden İşçisi, Şoför ve Aşçı kadrolarına yapılacak personel alımı için adaylar geçici olarak istihdam edilecek.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Tokat Komana Kazı Evi : 28 kişi,Sinop Müze Müdürlüğü : 6 kişi, Muğla Stratonikea ve Lagina Kazı Başkanlığı : 20 kişi, Muğla Pedesa Kazı Başkanlığı : 20 kişi, Muğla Labranda Kazı Başkanlığı : 10 kişi, Muğla Letoon Kazı Başkanlığı : 8 kişi, Muğla Kaunos Kazı Başkanlığı : 20 kişi olmak üzere toplamda 112 işçi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU ŞART ve DETAYLARI NEDİR?

1- Labranda Kazı Köyü ve Letoon Kazı Başkanlığı İşçi Alımı 2- Adayların 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. 3-Adayların kazı bölgesine yakın ikamet etmesi gerekmektedir. 4- Adayların arkeolojik kazılarda çalışmış olması gerekmektedir. 5- Adayların meslek sınıflarından mezun veya öğrenci olması gerekmektedir. Adayların başvuru yapabilmeleri için belirtilen belgeleri temin etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar başvurularını yayımlanan ilanlarda belirtilen başvuru süresi içerisinde yapmaları gereklidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER