KPSS Şartsız TÜBİTAK 60 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

TÜBİTAK geçtiğimiz günlerde bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı personel alımı yapacağını belirtmişti. Alımlar Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan yapılacak ve başvurularda son günlere gelindi! İşte detaylar.

KPSS Şartsız TÜBİTAK 60 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek amaçlı alım yapacağını belirtmişti. Söz konusu ilan için adyalardan Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS ) şartı aranmıyacak ve diğer başvuru şartları doğrultusunda başvuruları kabul edilecektir. Başvuru şartlarını taşıyan 60 personel adayı, TÜBİTAK BİLGEM Yazılım Teknolojileri Araştırma Enstitüsü başkanlığına farklı pozisyon ve niteliklerde personel alacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

TÜBİTAK 60 personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yabacı Dİl Sınavından İngilizce dilinden puan akış olmak ve adaylar için belirtilen özel başvuru şartlarını ve Lisans dersleri içni belirteilen nitelikleri taşımaları şarttır. Bu şartlara göre Ar-Ge Teknisyeni ve Ar-Ge Personeli ve Teknik ve Destek pozisyonlarına alım yapılacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR?

İlgili ilan için başvurular 20 Nisan 2018 tarihinde başlamış olup artık sona ermektedir. Hala başvuru yapmamış veya başvuru işlemlerini bitirmemiş olan adaylar en geç 04 Mayıs 2018 tarihi saat 17:00 a kadar başvurularını  "www.bilgem.tubitak.gov.tr" adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 15:11

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanife
Hanife - 2 yıl Önce

Saka gibisiniz kpss sarti yok diger sartlar dil bilmesi lisans mezunu bilmem ne ne haliniz varsa gorun ya yeter artik salismak isteyene is yok memurlukta hep bi torpil