KPSS Şartsız 5 Bin İşçi ve Memur Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlarla 33 Belediye ve birimlerine KPSS şartsız işçi ve memur alımı yapılıyor. Peki hangi pozisyonlara ve hangi şartlara göre alım yapılıyor? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

KPSS Şartsız 5 Bin İşçi ve Memur Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden belediye başkanlıkları yayımladıkları ilanlarla 5 binden fazla personel ve işçi alımı yapıyorlar. Alım yapılacak şehirler ise şu şekilde: Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Elazığ, Eskişehir, Giresun, Diyarbakır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kahramanmaraş, Karaman, Kastamonu, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Van, Tokat, Yalova. Peki başvuru koşulları neler?

BAŞVURU KOŞULLARI

Adaylar ürkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak başvuru koşullarını ve kurumların talep etmiş olduğu özel başvuru koşullarını karşılayabiliyor olması gerekiyor. Personel alım ilanlarına linkini kopyalayarak ve son başvuru tarihlerini de görebilirsiniz. https://goo.gl/eWjX37

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Yüksel
Ayşe Yüksel - 3 yıl Önce

Evet alımlar oluyor ama torpille hemenn kadro dolduruluyor saolsunlar. elimizde evrak var iken kapıda kalıyoruz, diyorlarki kadro doldu halbu ki zamanıda vardı.
Eskişehir Tepebaşı beledıyesı teşekkürler

Mahmut emen
Mahmut emen - 3 yıl Önce

Nednen mardin yok bizim hakkimiz yokmu

Ozgur kıran
Ozgur kıran - 3 yıl Önce

Link nerde

Pinar
Pinar - 3 yıl Önce

Link yok belirsiz

Çok bilmiş
Çok bilmiş - 3 yıl Önce

Van var listede

Gül
Gül - 3 yıl Önce

Van yok listede ama haberde var

Nagihan
Nagihan - 3 yıl Önce

Ya nsl yapiliyr basvru

Mert
Mert - 3 yıl Önce

Isparta yok açılan sayfada


SIRADAKİ HABER