KPSS Şartı Olmadan Yeni Personel Alım İlanı Yayımlandı! ( TÜBİTAK )

TÜBİTAK bünyesinde bulunan personel eksikliğini gidermek için farklı ilanlar ile personel alımı yapacağını ilan etti. yayımlanan ilanlara göre adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan şartı aranmayacak. Başvurular ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

KPSS Şartı Olmadan Yeni Personel Alım İlanı Yayımlandı! ( TÜBİTAK )

Devlet Personel Başkanlığı tarafında yayımlanmış olan ilanlara göre Kamuya KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacak.Bu yönde üç farklı ilan yayımlandı ve adaylar başvuru yapabilmeleri için öncelikle başvuru şartlarını taşımaları gerekmektedir. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde TÜBİTAK personel alımı hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar.

3 FARKLI İLAN YAYIMLANDI!

Yayımlanan ilanlara göre TÜBİTAK BİLGEM Kurumsal Kaynak Yönetimi Başkan yardımcılığı birimi 3 Personel, TÜBİTAK İdare Hizmetler Başkanlığı 3 Personel ve TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı 3 personel olmak üzere toplamda 9 kişilik boş kadro ile persoel alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

TÜBİTAK alımını yapacağı bu 3 birimine kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Yapılan İngilice dil sınavlarından puan almış olmak, Lisans mezunu olmak gibi şartlar aranmaktadır. Ayrıca alım yapılacak birim ve pozisyonuna göre özel nitelikler aranmakta ancak bunlara ilanların tam metinlerinden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR:

ilgili ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi olan 24 Ocak 2019 tarihi itibari ile başladılar ve başvurularını en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını TÜBİTAK resmi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlanların tam metinlerine Buraya Tıklayarak ulaşabilir ve ilanlar hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 02:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER