KPSS Şartı Olmadan TÜBİTAK 62 Kamu Personeli Alıyor

TÜBİTAK en son duyurusuna göre Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü birimine KPSS şartı olmadan 62 kamu personeli alımı yapacak.

KPSS Şartı Olmadan TÜBİTAK 62 Kamu Personeli Alıyor
TÜBİTAK 05 Nisan 2017 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için farklı pozisyonlarda toplamda 62 kamu personeli alımı gerçekleştirecek. Adayların aşağıdaki belirtilen şartları taşımaları dahilinde başvurularını en son 26 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylardan aranan şartlar aşağıdaki gibidir. 

Alım Yapacak Kurum ve Birim : TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü
Toplam Alınacak Personel Sayısı : 62
Alım Yapılacak Şehir : Ankara

ADAYLARDAN ARANAN NİTELİKLER:

TÜBİTAK alım yapacağı 62 kamu personeli için adaylardan, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı bir arahatsızlığı bulunmamak, her ne sebeple olursa olsun herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Ar-Ge Personeli pozisyonları için; Ağırlıklı Lisans Mezuniyet Not Ortalaması 4’lük sistemde en az 2,50 olmak (100’lük sistemdeki notlar, Yükseköğretim Kurulunun yayınlamış olduğu “4’lük Sistemdeki Notların 100’lük Sistemdeki Karşılıkları Tablosu” esas alınarak 4’lük sisteme dönüştürülecektir. ), Ar-Ge Personeli pozisyonları için üniversite lisans öğrenimini, süresi içinde ya da normal öğrenim sürecinden en fazla bir öğretim yılı gecikmeli bitirmiş olmak, İngilizce yeteneğini gerekli sınavlar ile kanıtlamış olmak ve gerekli puanları almış olmak, şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan personel adaylarının başvuruları kabul edilecektir. Ayrıca 62 kişilik kadro ile çok farklı pozisyonlarda personel alınacaktır. Her pozisyon için aranan nitelik farklıdır. Bunlara ilanın tam metninden ulaşabilmeniz mümkündür.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK ?

TÜBİTAK personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilan yayımlandıktan itibaren en ge. 26 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular son başvuru günü saat 17:00 a kadar yapılması şarttır. İlana başvuruda bulunmak için “www.uzay.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE