KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı Başvuruları 19 Kasım Tarihinde Son Bulacak!

KPSS şartı olmadan memur alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 19 kasım tarihine kadar tamamlaması gerekiyor. Antalya Devlet Opera ve balesi Genel Müdürlüğü 1 kişilik personel alımında başvurular 19 kasım tarihinde tamamlanacak.

KPSS Şartı Olmadan Memur Alımı Başvuruları 19 Kasım Tarihinde Son Bulacak!

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü KPSS şartı olmadan memur alım başvuruları devam ediyor.

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden duyurulan personel alımı başvuruları 12 Kasım tarihinde alınmaya başlandı. Buna göre adaylar kamu personeli seçme sınavı şartı olmadan memur alım başvurularını yapabildiler. Antalya Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünde ihtiyaç bulunan 1 Bale sanatçısı alımı yapılacak. Buna göre adaylar başvurularda istenilen evraklar ise şöyle;

19 Kasım tarihine kadar devam edecek başvurularda Başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı, diploma örneği belleri ile birlikte başvuru yapmaları gerekli olacak.

BAŞVURU DETAYLAR;

Adaylar 20 Kasım tarihinde Antalya Muratpaşa adresinde sınava alınacaklar. Sınavda Klasik bale dersi, bar ve orta egzersizleri, adayın kendi seçeceği klasik eserler 1 varıatıon olacak.

En az 3 kişilik komisyonda dinleme ve değerlendirme yapılacak. Başarılı olanlar ihtiyaç bulunması halinde sözleşme yapılacak. Göreve alınanlar gerekli görülmesi halinde deneme ve dinlemeye tabi tutulacaklar. Bu süreçte başarı olamayanlar sözleşme yenilenemeyecekler.

İlana erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2018, 08:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 2 yıl Önce

Bir kişilik alım yapılıyor Sanki 500 kişi alacaklarmış gibi haber yapıyorsunuz işiniz gücünüz kandırmak