KPSS Şartı Olmadan 60 KPSS ile SYDV Personeli Alımı Yapan Kurumlar!

Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV personel alımları için ilanlar açıklamaya devam ediyor. İşin olsa okuyucularına kpss şartı olmadan Aile Bakanlığına SYDV alımı başvuru şartlarını aktarıyoruz.

KPSS Şartı Olmadan 60 KPSS ile SYDV Personeli Alımı Yapan Kurumlar!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olarak görev yapmakta olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarında ihtiyaç sahiplerine yardımların ulaştırılması için Türkiye genelinde il ve ilçelerdeki birimlerde görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak.

3294 sayılı SYD teşvik kanununda belirtilen amaç ve kapsamlarda Türkiye genelindeki bir çok merkeze vakıflar kuruldu. Aile Bakanlığı bünyesindeki bir kurumlarda ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi yardım yapılıyor. İşin olsa ekibi olarak bu kurumlara KPSS şartı olmadan açıklanan personel alım detaylarını aktarmak istiyoruz.

2019 Ocak ayı içerisinde ilan edilerek başvuru alınan kurumlardan Erzurum Çad ilçesinde İstanbul Esenyurt ilçesinde Konya Taşkent, Burdur Bucak, Denizli Acıpayam, Bingöl Karlıova Ordu Altınordu ilçelerinde alımlar yapılacak. Adayların bu alımlarda en az B sınıfı ehliyet sahibi olmaları istenilmektedir. Yaş şartında en az 18 yaşını tamamlamış ve en fazla 45 yaşında olmak istenilecek. Alım yapılacak olan bölgelerde ikamet etmek gerekli olacak.

Bu alımlara incelme memuru kadrolardaki alımlarda adayların büro işçisi, hasta bakım personeli, temizlik görevlisi kadrolarında alımlar yapılacak. İlanlara başvurular kısa bir içerisinde tamamlanacak. Adayların son başvuru tarihinden önce başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

İlanlara erişmek için tıklayın

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER