KPSS En Az 60 Puan İle 54 Personel Alım İlanı Yayımlandı ( TÜBİTAK)

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı yeni bir ilan yayımladı. Farklı pozisyonlarda alım yapılacak ve adaylardan KPSS den en az 60 puan almış olmak şartı aranacak. Başvuru Şartları ve başvuru bilgileri haberimizde yer almaktadır.

KPSS En Az 60 Puan İle 54 Personel Alım İlanı Yayımlandı ( TÜBİTAK)

Resmi Gazete'de 07 Şubat 2019 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) personel alımı yapacak. Buna göre TÜBİTAK bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için, Ankara ve Kocaeli illerinde alım yapacak.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACAK?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı 8 Diğer teknisyen ve Tekniker, 3 Yönetici Asistanı, 18 Ar-Ge personeli, 24 Ar-pe Personeli, ve 1 Tıp Fakültesi Mezunu İşyeri Hekimi olmak üzere toplamda 54 kişilik boş kadro ile alım yapacağını belirtti.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı ( TÜBİTAK ) personel alım ilanına başvuru yapacak adaylarda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Ekip çalışmasına yatkın olmak, Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Vardiyalı çalışma şekline uygun olmak, kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak,Organizasyon ve Planlama Becerisine sahip olmak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak ve Alım yapılacak il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvurular en geç 11 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. İlgili İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Kamuya yayımlanacak yeni memur personel alım ilanlarından anında haberdar olabilmek için İşin Olsa Mobil Uygulamasını telefonunuza indirerek anında haberlerden haberdar olabilirsiniz. Veya bizleri sosyal medya üzerinden takip ederek güncel ilanları anında sosyal medya hesabınızın ana sayfasında görebilirsiniz.

İnstagram Hesabımız İçin Buraya Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 00:26

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE