KPSS 60 ve Üzeri ASDEP Bin 500 Memur Alım İlanları Yayımlanmaya Devam Ediyor

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP bin 500 memur personel alımı ilanları illerin il müdürlükleri aracılığı ile yayımlanmaya devam ediyor.

KPSS 60 ve Üzeri ASDEP Bin 500 Memur Alım İlanları Yayımlanmaya Devam Ediyor
Geçtiğimiz günlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya yaptığı açıklamasında ASDEP bin 500 memur personel alımı yapılacağını duyurmuştu. Alımlar ne zaman yapılacak diye adaylar beklerken illerin Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlükleri aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Bazı adaylar alım ilanının toplu şekilde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanmasını bekliyor. Ancak alım ilanları Bakanlığın sitesinde değil illerin müdürlükleri tarafından yayımlanmaktadır.

ALIMLAR YAPILMAYA DEVAM EDİYOR

Buna göre Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlükleri aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre memur personel alımları yapılmaya devam ediyor.

Edirne 10 Memur Alımı
Tekirdağ 12 Memur Alımı
Kilis 50 Memur Alımı
Gaziantep 50 Memur Alımı

Adana 42 Memur Alımı

Yukarıda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüklerinin yayımlamış olduğu bazı ilanlar belirtilmiştir. Sizde bu alım ilanlarına müracaat etmek için gerekli detayları öğrenerek başvurularınızı şahsen il müdürlüklerine yapmanız gerekmektedir. Yine illerin il müdülrükleri aracılığı ile kamu personeli alım ilanları yayımlanmaya devam etmekte olup. Türkiye geneli toplam ASDEP bin 500 personel alımı yapılması bekleniyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE