KPSS 2017/1 244 Lise Mezunu Kamu Personeli Alınıyor! Tüm Kadrolar Yayımlandı

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamaları ile 244 kişilik lise mezunu kamu personeli alımı yapılıyor. Kadrolar duyuruldu.

KPSS 2017/1 244 Lise Mezunu Kamu Personeli Alınıyor! Tüm Kadrolar Yayımlandı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile yapılacak olan KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamaları 21 Haziran 2017 tarihi itibari ile başlayacak ve adaylar 3 Temmuz 2017 tarihine kadar ÖSYM'nin resmi internet sitesinden devam edecek.

Ortaöğretim mezunlarına yönelik 244 kişilik kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Buna göre KPSS 2017/1 merkezi atama tercihleri tüm kadroları ilan edildi. Peki hangi kurum kaç kişilik memur ve personel alımı yapıyor.

TÜM KADROLAR DUYURULDU

Devlet Personel Başkanlığı ve E-Devlet aracılığı ile tercih robotu yayımlandı. İlan edilen tercih robotuna bakıldığında tüm kadroların ilan edildiği görülmektedir. Buna göre lise mezunu olmak üzere toplam 244 kişilik kamu personeli alımı yapılacak. Alımlar KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamaları kapsamında yapılacaktır. Başvurular ise 21 Haziran 2017 - 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

HANGİ KADROLAR İÇİN ALIM YAPILIYOR

KPSS 2017/1 merkezi yerleştirme atamaları ile toplam 244 kişilik kamu personeli alımı yapılıyor. Peki hangi kadrolara alım yapılıyor. Buna göre şoför, zabıta memuru, memur, itfaiye eri, bekçi, hizmetli, tahsildar, teknisyen, veznedar, veteriner sağlık teknisyeni, veri hazırlama ve kontrol işletmeni vb. gibi pozisyonlar için toplam 244 kişilik kamu personeli alımı gerçekleştirilmektedir. Hangi kurumun hangi kadrolar için memur ve personel alımı yaptığını öğrenmek isteyen adayların aşağıda ki linki takip etmesi gerekmektedir.

ORTAÖĞRETİM KADROLARI İÇİN TIKLAYINIZ
ÖNLİSANS MEZUNU KADROLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2018, 23:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
esra
esra - 3 yıl Önce

244 kişimi alıyor?Üstelik herkesten 15 tl alıyor.Yabancı ülkeden gelen misafirler hükümetiniz gençlerle alay ediyor diyorlar.bitirdiniz bizi yazıkk.

Şahin
Şahin - 3 yıl Önce

YGS parası,LYS parası, tercih parası yok ebesinin parası.Osym işi ticarete döktü.nasil hesap verecekler ahirette bakalım

İşsizrezzak
İşsizrezzak - 3 yıl Önce

Geleceğimiz sadece sınavlarda dağıtılan kalemler üzerindeki "Geleceğiniz emanetimizdir" yazısından ibaret olmamalı. Bu ülkenin gençlerine ne gibi bir gelecek vaad ettiniz?Ekonomi dibe vurdu. İşsizlik aldı başını gidiyor.. Serseri, alkolik, isyankâr, intihar eşiğine gelmiş bir toplum yaratıyorsunuz, bilmem farkinda misiniz? Ömrünün yarisinin mürekkep yalamakla, kitaplar üzerinde dirsek çürütmekle harcayan bir gençlik, bunca emeğinin karşiliğini alamiyorsa, ben ülkenin eğitim sisteminden de, başında bulunan yöneticilerinin yönetiminden de kuşku duyarım! Şöyle bir silkelenip de kendimize gelelim. VAllahi yazık, billahi yazık..! Gerçi bunca şeyi neden yazdım onu bile bilemiyorum; sanki çok okuyan varmiş da!..

Elifnur
Elifnur - 3 yıl Önce

Ben hakkımı helal etmiyorum.Neyapalim biz şimdi.Onca yıl boşuna mi okuduk.Spor toto loto gibi tutcakmi denk gelcekmi.El insaf artık ya.Kul hakkına girmekten başka bişey değil yapılanlar.

işsizim aşsızım
işsizim aşsızım - 3 yıl Önce

1 bucuk sene olacak ne atanabıldım ne işim var bu nasıl gelişmek yahuu

murat
murat - 3 yıl Önce

Yazıklar olsun çalış didin alay eder gibi 244 kişilik alım yap ortaögretim hakkımı helal etmiyorum...

Gamze
Gamze - 3 yıl Önce

Bu ne saçmalık böyle koskoca ülkeden sadece 244 kişi mi

Nrcn
Nrcn - 3 yıl Önce

Yani su alımlarda neden tbbi sekreterlere yer verilmiyor koskoca türkiye de hiç ihtiyaç yok mu be kardeşim