Kolin İnşaat Personel Alımı 2016

Kolin İnşaat personel alımı yapıyor. Kolin İnşaat bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere personel alacak. Sizde başvuruda bulunmak için ilanın devamını inceleyiniz.

Kolin İnşaat Personel Alımı 2016
Kolin İnşaat personel alımı yapıyor. Kolin İnşaat bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere personel alacak. Sizde başvuruda bulunmak için ilanın devamını inceleyiniz.

Kolin inşaat 1980 yılında Cengiz Holding tarafından kurulmuştur. Günümüzde halen aktif olarak devam ettikleri inşaat çalışmalarının yanında maden, enerji, hava limanı, sigorta, altyapı ve turizm alanlarında da hizmet vermektedirler. Bugün Kolin İnşaat Türkiye'nin saygın ve bir o kadar da güçlü şirketleri arasında yer almaktadır. Kolin inşaat personel alımı çerçevesinde çeşitli iş kollarındaki faaliyetleri ile bugün girişimci ve güvenilir bir yatırımcı olarak oldukça dikkat çekmektedir. Geçmişten bu güne 37 yıllık deneyimi ve tecrübesi ile mali gücünü ve tekniğini birleştirerek sayısız projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır. Sadece Türkiye ayağında değil yurt dışında da Sırbistan, Uganda, Libya ve Azerbaycan gibi ülkelerde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kolin İnşaat personel alımı gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki devam eden projelerine yeni çalışma arkadaşları aranmaktadır. Bu nedenle personel alımı için vermiş olduğu ilanlardaki personel alımları pozisyonlarını başvuru yapacak adaylar için paylaşmıştır. Bu pozisyonlardan bazıları, oto lastik servis elemanı, toprak işleri formeni, satış temsilcisi, işletme operatörü, elektrik ve kalite kontrol şefi şeklindedir. Bahsedilen bu alanlarda çalışmayı kabul eden kişiler internet sitelerindeki iş ilanlarında gerekli ilanı bulup başvurularını gerçekleştirebilirler.

Bugün bu kadar büyük bir inşaat şirketinde iş sahibi olmak geleceğe atılabilecek en büyük adımlardan biri olabilir sizin açınızdan. Çünkü Türkiye'deki bu kadar saygın ve bir o kadar köklü bir şirket ağı içerisinde çalışıyor olmak sizin için gelecekte farklı iş gruplarına gireceğiniz zaman CV'nizde bir referans kaynağı olabilir .Ya da bu alanda kendinizi geliştirebilir, ileriye dönük olarak kendinizi yöneticilere kanıtlayabilir iseniz belki de daha yüksek pozisyonlara adım adım çıkabilir geleceğinizde bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Tek yapmanız gereken ilk adımı atmak.
Kolin İnşaat personel alımı ilanına başvuruda bulunmak için alt kısımdaki linki kullanabilirsiniz.
//www.kariyer.net/kolin-insaat-turizm-sanayi-ve-ticaret-a-s-is-ilanlari-c23707-p15055/

YORUM EKLE
YORUMLAR
yusuf yıldız
yusuf yıldız - 5 yıl Önce

05310345202 inşaat alanında hertürlü çalışmak için siz değerli yetkililerden şahsımıda böyle bir kuruma alısanız çok iyi olur şimdiden teşekürler 05310345202

Selami Bulgurcu
Selami Bulgurcu - 5 yıl Önce

Bir giren piiman birde girmeyen. Kaşıkla veriyor çömçe ile alıyor misali. 3.5 yıl çalıştım şuan tazminat davası açtım vermediler.oramazan çalışkan ve Mustafa olacak müdürün burnundan gelsin çoluguna çocuguna ilaç hastane parası etsin inşAllah bu aziz mübarek günde

lutfi borazan
lutfi borazan - 5 yıl Önce

Kolin adam gibi firma kimsenin hakına tenezur etmez insan olun

metin mansuroglu
metin mansuroglu - 5 yıl Önce

idari işler sorumlusu lazım olursa emrinizdeyim saygılarımı sunuyorum 00966 544 964 695

metin mansuroglu
metin mansuroglu - 5 yıl Önce

idari işler sorumlusu lazım olursa emrinizdeyim saygılarımı sunuyorum 00966 544 964 695

Mehmet şirin nehir
Mehmet şirin nehir - 3 yıl Önce

Merhaba 30 yıllık ekiskavatör öperetöruyum ve saidbom tarzı mobil vinç te kulaniyorum ekiskavatör de yeterli deneyime sahibim şevkesme tahkimat reklaj tıranpes ve sandık kanal yani tecrübe sıkıntım yok çalıştığım projeler BTC TANAP Ilısu barajı üçüncü hava limanı ve en son çalıştığım yer boru hattı Lot 1 ayrilma nedeni iş bitimi Tel 05444212467.

Yavuz cindarik
Yavuz cindarik - 3 yıl Önce

Ben Ankara’da ikamet ediyorum..26 yıl şantiye hayatım çar..ambar şefi satın alma personel işleri yaptım.