Köfteci Yusuf Personel Alımı Yapacak! En Az İlköğretim Mezunu

Köfteci Yusuf verdiği ilanlar doğrultusunda personel alımları sağlayacak. Alınacak kadrolar, alınacak iller ve başvuru bilgileri haberimizde yer almaktadır.

Köfteci Yusuf Personel Alımı Yapacak! En Az İlköğretim Mezunu

Köfteci Yusuf resmi kariyer adresi üzerinden verdiği ilanlar ile personel alımı yapacak. Alınacak kadrolar, alıma ilişkin bilgiler ve diğer ilan detayları haberimizde yer almaktadır. işte detaylar...

KÖFTECİ YUSUF ŞİRKETİNİN ALACAĞI KADROLAR NEDİR?

Köfteci Yusuf şirketinin alacağı kadrolar ise; bölge kasa sorumlusu, bölge kasap sorumlusu, restoran servs sorumlusu, kasap ve elektrik bakım teknisyeni kadroları için personel alımı yapacaktır. Peki hangi illerden alım yapılacak?

KÖFTECİ YUSUF HANGİ İLLERDEN PERSONEL ALIMI YAPACAK?

Şirketin alım yapacağı bölgeler ise; Eskişehir, İstanbul, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Kütahya, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Samsun ve Yalova gibi iller için personel alımı yapacaktır.

KÖFTECİ YUSUF İŞ BAŞVURUSU NASIL SAĞLANIR?

Adaylar Köfteci Yusuf şirketine iş başvurusunda bulunmak için https://www.kariyer.net/is-ilani/kofteci-yusuf-a-s-kasap-2179065 resmi adrese giderek güncel iş ilanlarını inceleyebilir, üye girişi yaparak da Köfteci Yusuf firmasına iş başvurusunda bulunabilirler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gùneş akkuzu
Gùneş akkuzu - 2 ay Önce

25 yasindayim ilk okul mezunuyum sizinle calişmak isterim