Koçtaş Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Koçtaş Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Koçtaş Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Koçtaş Türkiye Geneli Personel Alımı 2015

Koçtaş Personel Eleman Alımı yapıyor. Koçtaş bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere Tüm Türkiye Genelinde, En az lise mezunu olması şartı ile mağazalarına Uzmanlar arıyor. Sizde Koçtaş ailesine dahil olarak koçtaşın bünyesine altına girebilir ve iyi bir kariyer yapabilirsiniz. kariyerinizi mağazacılık sektöründe geliştirebilirsiniz. Koçtaş İş Başvurusunda Bulunmak için, alt kısımda verilmiş olan, Genel niteliklere, İş tanımına, Aranan niteliklere, Özel şartlara, Aday bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

KOÇTAŞ YAPI MARKETLERİ T.A.Ş. UZMANLAR (TÜM TURKİYE)

İş Tanımı

Koçtaş Koç Holding ile ev geliştirme perakendeciliği konusunda Avrupa'nın lider kuruluşu olan Kingfisher/B&Q ortaklığıdır. Dünya standartlarında perakendecilik uygulamalarıyla hızla büyümeyi hedefleyen Koçtaş mağazaları için Elektrik - aydınlatma, el aletleri, hırdavat, nalburiye, ahşap- inşaat, mobilya, ev gereçleri, yer döşemeleri, boya, seramik, banyo, vitrifiye, ısıtma, dekorasyon alanlarından birinde uzun yıllar sonucunda edinmiş olduğu ürün bilgisi ile satış alanında müşterilere deneyimlerini aktarabilecek "UZMANLAR" aramaktadır

Aranan Nitelikler

Tercihen Lise, Teknik Lise, Meslek Lisesi, Meslek Yüksek Okulu mezunu •Yer döşemeleri, seramik, ev gereçleri-mobilya, aydınlatma-elektrik, banyo-vitrifiye,ısıtma-tesisat,hırdavat, el aletleri, nalburiye, boya-dekorasyon, mutfak-beyaz eşya alanlarının birinde en az 10 yıl satış veya ürün deneyimine sahip •Müşteri yönetimi konusunda tecrübeli •Ürün bilgisi ve uzmanlığını çalışanlara,müşterilere aktarabilecek •Vardiyalı ve haftasonu çalışmaya sıcak bakan •Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış Ek Bilgiler Çalışma Şekli: Tam zamanlı Çalışma Yeri: Türkiye Yayınlanma Tarihi: 20. 02. 2015 Sektörler: Mağazacılık

Koçtaş Türkiye Geneli Personel Alımı ilanını daha ayrıntılı incelemek için ve başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

//www.yenibiris.com/koctas-yapi-marketleri-t-a-s/uzmanlar-tum-turkiye-is-ilani/405330?sq=lanlari&firma=103368  

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE