Koçtaş En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Koçtaş Yapı Marketleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nedir.

Koçtaş En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin ev, iş, bahçe eşyası, tasarım, süs ve mobilya gibi pek çok konusunda çözüm önerileri sunan müşterilerine kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eden Koçtaş Yapı Marketleri açık pozisyonları için personel alımı yapmaya ve uygun bulduğu yerlere şube açılışları gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Koçtaş Yapı Marketleri tarafından personel alımı ilanları resmi internet sitesi insan kaynakları bölümü ya da interaktif iş ilanları siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Yeni yayımlanmış ilanlara bakıldığında Koçtaş Yapı Marketlerinin 35'e yakın pozisyon dahilinde personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki ilgili detaylar ve pozisyonlar nedir.

İLAN BİLGİLERİ

Alım Yapacak Firma: Koçtaş Yapı Marketleri
En Az Mezuniyet: İlköğretim
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda
İlan Edilen Pozisyon: 35'e Yakın

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Koçtaş Yapı Marketleri Ticaret Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna 35ê yakın çok sayıda pozisyon ilan edildi. Peki hangi pozisyonlar alım yapılacaktır.

MAĞAZA SATIŞ UZMANI
ENGELLİ PERSONEL
SERAMİK SATIŞ UZMANI

MÜŞTERİ DANIŞMANLARI
SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANI
MAL KABUL MÜŞTERİ DANIŞMANLARI
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ
TİCARİ SATIŞ UZMANLARI
TEKNİK EĞİTİM UZMANI

BAŞVURULAR

Yukarıda belirtilmiş olan kadrolar dahilinde personel alımları gerçekleştirilecektir. Peki adaylar başvurularını nasıl yapabilir. Aşağı bölüme müracaatlar için başvuru linkini sunduk. İlgili linki takip ederek tüm pozisyonları görebilir ve başvurularınızı da tamamlayabilirsiniz.

https://goo.gl/N7pb6V
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE