Koçtaş Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Koçtaş kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.

Koçtaş Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak
Koçtaş Türkiye'nin dört bir yanında bulunan mağazaları ile satışlarına devam ediyor. En güvenli ve en iyi firmalardan birisi olduğu için genel olarak tercih sebebi olan Koçtaş müşteri memnunyetine oldukça önem vermekte ve nitelikli personel alımları ile şirketin daha da büyümesini sağlamaktadır. Koçtaş firması Koç Grubunun bir markası olmakta olup yeni yayınlanan bildiri ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacaklarını duyurdular.

Hangi Şehirler İçin Alınacak

Koçtaş kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak peki alınacak olan personeller Koçtaş'ın hangi ilinde bulunan mağazalarında istihdam edecek;

İstanbul, Antalya, Mersin, Kocaeli, Bursa, Muğla, Kayseri, Erzurum, Aydın, Diyarbakır

Yukarıda adı geçen şehirlerde çalışacak olan personeller;

finansman uzman yardımcısı, elektrik teknikeri, engelli personel, ticari satış uzmanları, mimar, ziraat mühendisi, ziraat mühendisi, bilgi teknolojileri proje yönetimi uzman yardımcısı, mali işler uzman yardımcısı, ticari satış uzmanı, müşteri danışmanı

Yukarıda adı geçen pozisyonlarda çalışacak. Firma şuanda 50'ye yakın açık pozisyonu resmi internet sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümünde ki açık pozisyonlar kısmında ve interaktif iş ilanları sitesinde duyurmuş durumda. Her pozisyon için farklı nitelikler istenmektedir. Sizde Koçtaş'da istihdam etmek istiyorsanız hemen aşağıda yer alan başvuru linkini takip edebilirsiniz.

//www.kariyer.net/koctas-yapi-marketleri-tic-a-s-is-ilanlari-c11416-p1542/

YORUM EKLE
YORUMLAR
EREN   KIVANÇ
EREN KIVANÇ - 5 yıl Önce

ANKARADA İKAMET EDİYORUM LİSE MEZUNYUM İŞ ARIYORUM